Здоров'я

Встановлено зв’язок між облисінням і проблем з серцем

Групі вчених вдалося встановити взаємозв’язок між випадінням волосся і проблемами із самопочуттям у представників чоловічої статі. Вони вважають, що шанси зіткнутися з серцево-судинними захворюваннями у лисих чоловіків на 30% більше, ніж у інших чоловіків. Хоча багато медики висловилися скептично по відношенню до результатів дослідження.

b1a0f1c94d83b1c3dc89c13c54b2000e

Фахівці із США вивчили самопочуття більше 22 тисяч чоловіків у віці від 40 до 84 років. Під час реалізації досліджень встановлено, що з серцевими захворюваннями набагато частіше ризикують опинитися в лікарні ті представники чоловічої статі, які лисіють, на відміну від тих, у кого волосся залишаються пишними до самої старості. Згідно з результатами наданими медиками, ризик виникнення серцево-судинних захворювань у лисіючих чоловіків на 36 % вище.

До того ж випадіння волосся в тім’яній області говорить про підвищення концентрації тестостерону в організмі, що може бути причиною підвищеного рівня холестерину. Треба зазначити, що це дослідження ініціювало виникнення скептичних висловлювань вчених, які вважають, що між облисінням і захворюваннями серця прямого зв’язку бути не може.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button