Земля

Вулкан «розродився» островом

Є два види новин, що не набридають людям ніколи: це новини про чиє-небудь чудесне спасіння і новини про появу нових островів. Це відбувається систематично, але завжди опиняється в центрі суспільної уваги і викликає великий резонанс.

24-01-15-foto-600x450-1

В архіпелазі Тонга відбулося виверження вулкана, що призвело до формування нового острова. Вулкан вивергався більше місяця, і навіть порушив авіаційне сполучення між тихоокеанськими островами. В якості компенсації за заподіяні незручності він залишив після себе новий клаптик суші.

Читайте також: Перлина Катару — розкішний штучний острів

Новозеландський вулканолог Ніко Фурньє весь місяць перебував на борту судна в околицях вулкана і став свідком народження острова. Він повідомив, що острів складається в основному з пухкого шлаку, а його розміри близько 1,1 х 0,9 кілометрів. Він височить над рівнем океану на 100 метрів. «Це досить цікаво – спостерігати народження острова. Було моторошно від того, що формування острова не супроводжувалося будь-яким шумом або вибухом, а відбувалося у відносній тиші », – розповів доктор Фурньє.

Натхнення: meteovesti.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button