Поради

Виготовлення та ремонт автомобільних тентів від компанії NEW.TENT.UA.

На дорогах часто можна побачити великі вантажні автомобілі з використанням тенту замість металевого кузова. Завдяки легкості конструкції її просто встановлювати та обслуговувати. Компанія NEW.TENT.UA. https://new.tent.ua/ виготовляє нові тенти за індивідуальними параметрами та ремонтує конструкції, які вже були у використанні. Замовлення доставляють у регіони країни. 

Автомобільні тенти з ПВХ: особливості та переваги конструкції 

Виробник NEW.TENT.UA. виробляє тенти для автомобілів різних типів: вантажівок, напівпричепів, самоскидів, фур, військової техніки та ін. Компанія займається виготовленням каркасів. Клієнти можуть замовити ремонт автомобільних каркасів, пошкоджених механізмів (амортизатори, згиначі, шарніри, каретки та ін.). 

NEW.TENT.UA. створює автомобільні чохли з матеріалу ПВХ. Тканина складається з полімерів та армованої сітки, що забезпечує її міцність та еластичність. Тенти витримують низькі температури (-30 градусів за Цельсієм та нижче). Разом з тим матеріал добре пропускає повітря, що важливо для вентиляції у спекотну погоду. 

Тканина з ПВХ має ряд інших переваг:

  • водонепроникність завдяки міцним швам та щільності тканини;
  • підвищена міцність матеріалу;
  • стійкість до впливу ультрафіолетового проміння;
  • неможливість розвитку грибків та плісняви;
  • матеріал не підтримує горіння;
  • екологічність, безпека для людини під час використання. 

Важливим плюсом тканини є її невисока вага. Це спрощує встановлення та демонтаж тенту. Якщо правильно скласти тканину, для зберігання потрібно мало місця. 

Як замовити виготовлення автомобільного тенту

Компанія NEW.TENT.UA. приймає замовлення на виготовлення автомобільних тентів на сайті та за контактними номерами телефонів. Виготовлення захисної конструкції відбувається за індивідуальними параметрами замовника. За день майстри встигають виробити п’ять одиниць товару, тому на замовлення не потрібно довго чекати. 

Монтаж готових конструкцій відбувається на заводі NEW.TENT.UA., який розташований у Києві. Проте за потребою замовлення доставляють в інші регіони України. Вартість послуги залежить від кількох параметрів: розмірів конструкції, матеріалу, обраної фурнітури, додаткових умов. 

До послуг виробника входить брендування тентів. Це додаткова можливість для компаній просувати свою продукцію на широку аудиторію потенційних клієнтів. NEW.TENT.UA. виконує ремонт механізмів зсувного даху та переробляє тенти під мито. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button