Людина

Вживання холодної кави сприяє поліпшенню потенції

Провідним дослідникам з Великобританії вдалося реалізувати комплекс випробувань, що стосуються встановлення впливу холодної кави на організм і сексуальне здоров’я представників сильної статі.

3de4ac035c8bc96511a270a656441fc7

З’ясувалося, що охолоджений напій сприяє зміцненню репродуктивної системи у чоловіків. Такий висновок експерти зробили після здійснення ряду лабораторних та клінічних дослідів. Завдяки отриманій інформації, у багатьох хлопців з’явиться можливість відновити потенцію і особисте життя. Слід зауважити, що в ході проведення досліджень вчені задіяли 240 осіб.

При цьому, медики розподілили всіх респондентів на 2 категорії. У першу увійшло 120 представниць слабкої статі, а в другу – 120 юнаків. Вік добровольців варіювався від 26 до 47 років. Наголошується, що учасники дослідів мали проблеми зниженого лібідо. Виявилося, що всього лише 150 мл охолодженої кави сприяло скороченню порушень сексуального життя серед 67% чоловіків.

Окрім того, 13% опитаних заявили, що їх статевий акт став більш тривалим. Що стосується дівчат, то вживання холодного напою позитивно позначилося на швидкості досягнення оргазму.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button