Людина

Опубліковано Топ-5 правил захисту шкіри під час засмаги

Опубліковано Топ-5 правил, які допоможуть зберегти здоров’я шкіри під час засмаги. Вони виявилися досить прості, але дуже дієві.

Вплив променів UVA і UVB вважається фахівцями дуже небезпечним. Воно може призвести до ефекту фотостаріння, пігментації, гіперчутливості та навіть раку шкіри, тому найбільш ідеальним буде взагалі відмовитися від засмаги. Організм отримує добову дозу вітаміну D всього за 15 хвилин перебування на сонці, тому всі розмови про користь сонячних променів – сумнівні. Найбільш ідеальний варіант не нашкодити шкірі – повністю відмовитися від засмаги. Для тих, кому він не дуже підходить, експерти опублікували Топ-5 правил, виконання яких дозволить уникнути неприємних наслідків.

На першому місці Топ-5 знаходиться застосування засобів з SPF-фактором. Під час засмаги обов’язково потрібно використовувати спеціальні креми, які дозволять захистити шкіру від впливу небезпечних променів. Оптимальний фактор SPF – 30, але в перші дні перебування на сонці експерти рекомендують використовувати захист більш високого рівня. Друга позиція у правила – засмагати слід по будильнику. Нйкращі періоди для засмаги – це коли сонце не дуже активно. Такі проміжки припадають на час з 9:00 до 11:00 години ранку і після 16:00.

Третій рядок рейтингу посіло правило використовувати сонцезахисні окуляри. Під час перебування на сонці слід обов’язково одягати цей предмет. Справа в тому, що сонце може спровокувати розвиток катаракти, що загрожує сліпотою. Спеціальні скла з ефектом блокування ультрафіолетових променів – те, що потрібно. Четверта позиція у принципу, який говорить, що засмагати можна і в тіні. Як виявилося, це дійсно так. Більш того, загоряючи не під прямими сонячними променями можна отримати більш рівномірний загар.

Замикає рейтинг правильний догляд за шкірою. Захистити зовнішній покрив тіла допоможуть спеціальні процедури. Справа в тому, що засмага – це захисна реакція організму на стрес. Коли сонце потрапляє на шкіру, вона отримує мікроопіки і починає запалюватися. Крім цього починається підвищене вироблення меланіну. Красивий відтінок з’явиться тільки після того, як організм впорався зі стресом. Фахівці рекомендують перед засмагою скористатися скрабом, а після нього обов’язково застосувати заспокійливий крем або лосьйон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button