Здоров'я

Вживання легких алкогольних напоїв призводить до розвитку раку

Японські вчені провели дослідження і встановили, що легкі алкогольні напої вкрай небезпечні для здоров’я людини навіть в помірних кількостях. Вживання спиртного призводить до розвитку раку та інших хвороб.

Всього в рамках дослідження вчені проаналізували понад 60 тисяч медичних карт жителів Японії, складених у період з 2005 по 2016 рік. 80% цих людей регулярно вживали легкі алкогольні напої в помірних кількостях. Всі вони могли випивати банку пива або 50 грамів віскі в тиждень і на цьому зазвичай обмежувалися. Незважаючи на таку помірну культуру пиття у них був підвищений шанс розвитку різних видів раку в порівнянні з тими, хто вів повністю тверезий спосіб життя.

Вчені говорять про те, що дане дослідження вказує на небезпеку, яку несуть здоров’ю людини навіть найлегші алкогольні напої. Причиною є вміст в алкоголі певних речовин. Після попадання в організм вони призводять до того, що ракові клітини починають ділитися швидше звичайного. Швидкість цих процесів може збільшуватися в кілька разів.

Найчастіше вживання легких алкогольних напоїв призводить до розвитку раку шлунково-кишкового тракту і легенів. Даний вплив спиртного більш сильно виражений у людей старше 40 років. При цьому було відзначено, що японці не відрізняються сильною любов’ю до спиртного, лише 0,5% населення країни страждають такою залежністю.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button