Людина

Вживання шкідливої їжі негативно позначається на пам’яті

Небезпеки вживання жирних та оброблених харчових продуктів для здоров’я добре документовані, але тепер команда американських дослідників з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго виявила, що транс-жири, що містяться в оброблених харчових продуктах, пов’язані з втратою пам’яті у чоловіків.

a608c8ce1974f250e028a9171493a31d

Транс-жирні кислоти, або транс-жири, які використовуються для поліпшення смаку, текстури та терміну придатності продуктів, як відомо, пов’язані з підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, і в даний момент на виробників продуктів харчування по всьому світу чиниться тиск, щоб вони були видалені з їжі.

Нове дослідження показало, що велика кількість транс-жирів у раціоні призводить до погіршення пам’яті у чоловіків у віці 45 років і молодше. Вчені проаналізували дані 1018 чоловіків і жінок, яким було запропоновано відповісти на питання про харчування і взяти участь в тестах на пам’ять.

У середньому, чоловіки у віці 45 і молодше змогли згадати 86 слів в тестах. Але для кожного додаткового грама транс-жирів, які чоловіки споживали щодня, вони споживали щодня, їх продуктивність знижувалася на 0,76 статистичних слів. Це призвело до того, що чоловіки були в змозі пригадати на 12 слів менше, якщо їх споживання транс-жирів відповідало найвищим рівням, виявлених у дослідженні.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button