Здоров'я

Вживання жирної риби допомагає дітям краще читати

Дослідники виявили, що ті діти, які у великій кількості вживають жирну рибу, не відчувають труднощів при оволодінні навичкою читання. Здатність до читання відчутно поліпшується після надходження в організм дитини речовини Омега-3.

Вчені наполягають на необхідності присутності в меню дитини таких продуктів як лосось, тунець, оселедець, макрель і сардини. Ці види риб багаті жирними кислотами, які надають велику користь організму, що росте.

У процесі експерименту з’ясувалося, що ті малята, які брали Омега-3 і Омега-6 протягом трьох місяців, продемонстрували значно кращі здібності до читання, ніж ті, хто обмежувався тільки плацебо. Діти, чий раціон був насичений рибою, краще розуміли прочитане, а також витрачали менше часу на візуальний аналіз тексту.

Дослідники вважають, що батьки і педагоги повинні знати про важливість вживання риби і морепродуктів. Якщо дитина відмовляється або не може їсти рибу, необхідно давати їй доповнення, що містять корисні кислоти. Експерти рекомендують їсти рибу двічі на тиждень, причому один раз це повинен бути її жирний різновид.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments