Ґаджети

Xiaomi представила розумний електровелосипед QiCycle

Не варто дивуватися подібним продуктам. Китайський гігант вже давно вийшов за рамки випуску лише смартфонів. Це і розумні телевізори, і розумні лампи, і PH-вимірювачі, тепер же в цей неповний список можна включити і розумний електричний велосипед.

eca01b378157cc79a4abcd017e9742a9

До речі, електричні велосипеди в Китаї користуються великим попитом, адже автомобіль може дозволити собі не кожен китаєць, і мова йде не тільки про ціну самого автомобіля — пересуватися по найбільших містах Китаю на такому транспорті — справа непроста. У випадку, коли щільність населення, наприклад, Шанхая — одного з міст Китаю — становить 3809 чоловік на квадратний кілометр, пересування на електровелосипеді та мототранспорті є єдино можливим і правильним варіантом.

Особливістю велосипеда Xiaomi стала його трансформованість — ви можете швидко скласти і так само швидко розкласти його. Це важливо, адже не секрет, що в Китаї кожен метр житлової площі на вагу золота. У зібраному стані велосипед спокійно поміститься в багажник будь-якої малолітражки.

Іншою його особливістю стала різноманітність колірних рішень. Що стосується зовнішнього вигляду у багатьох може виникнути питання: де ж акумулятор? Xiaomi вбудувала його в раму, щоб не псувати зовнішній вигляд. І дійсно, виглядає ТЗ досить стильно і сучасно.

Завдання електодвигуна — допомагати вам в крученні педалями. Оснащений велосипед досить розумною системою, яка за допомогою різних датчиків буде визначати зусилля, з якими ви пересуваєтеся, що залежить від кута нахилу дороги. Аналізуючи отримані дані, електромотор буде допомагати вам сильніше або, навпаки слабкіше. Таким чином, незалежно від крутості дороги, керуючий велосипедом буде застосовувати однакову силу.

Які відчуття від їзди на велосипеді з електромотором? Крутити педалі вам буде досить легко, відчуття можна порівняти з їздою з гірки, де потрібно лише невелике зусилля на педалі.

Електромотор тут потужністю 250W/36V, акумулятор 18650 мАч від Panasonic. QiCycle здатний проїхати на електромоторі 45 км (в екорежимі зі швидкістю 20 км/год). Крім того, електричний велосипед Xiaomi оснащений бортовим міні-комп’ютером, на якому відображається швидкість, заряд акумулятора, що залишився і пробіг. Є і система Shimano, що складається з трьох передач.

Електровелосипед Xiaomi оцінений в 2990 юанів, або 455 доларів, а придбати апарат можна вже зараз. На наш погляд, Xiaomi випустила гідний і цікавий з усіх точок зору продукт. Нам не терпиться ближче познайомитися з таким славним творінням китайців.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button