Технології

Xiaomi випустила робопса, який «діє як жива собака» (фото+відео)

Китайська компанія представила другу версію робота-собаки CyberDog 2.

Компанія Xiaomi на щорічній презентації показала оновлену версію власної робособаки. CyberDog 2 краще імітує поведінку реальних тварин, але як і раніше може виконувати складні «акробатичні трюки», включаючи зворотне сальто.

Для навчання чотириногого робота компанія використовувала 30 000 симуляція поведінки реальних собак. Штучний інтелект обробив ці дані, щоб CyberDog 2 рухався і реагував на зовнішні події так само, як це роблять тварини.

Презентація CyberDog 2

Пристрій працює на базі операційних систем Ubuntu і ROS2. Компанія заявляє, що при розробці намагалася максимально використовувати програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, щоб залучити сторонніх розробників покращувати управління роботом і розробляти додаткові сценарії для нього.

Робопес CyberDog 2. фото: Xiaomi

CyberDog 2 обладнаний системою розпізнавання голосу, серією датчиків і камер комп’ютерного зору, дані з яких обробляє система ШІ. За рухи собаки відповідають модернізовані алгоритми і 12 мікроприводів CyberGear, розроблених Xiaomi. Вони підвищують мобільність робота і підтримують виконання складних маневрів. Наприклад, робот виконує серію зворотних сальто і швидко встає після падіння. Робопес може розвивати швидкість до 1,6 м/с.

Робособака найближчим часом надійде в продаж в Китаї, терміни виходу моделі в інших країнах поки не називаються. Вартість для китайських споживачів складе 12 999 юанів ($1782).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button