Технології

Надзвуковий поїзд Hyperloоp буде спроектований в США

Надзвуковий пасажирський поїзд Hyperloop планують створити в Массачусетському технологічному інституті. Американські студенти-інженери стали переможцями конкурсу з проектування і тестування транспортного засобу.

У прес-службі Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology, MIT) повідомили про те, що за допомогою проекту студентів цього вищого навчального закладу, створять пасажирський поїзд Hyperloop, який пересувається зі швидкістю, що перевищує швидкість звуку. Група вчених, учнів в MIT, зі своєю розробкою перемогла на конкурсі з проектування і тестування транспортного засобу серед безлічі інших учасників.

Надзвуковий поїзд представлений у вигляді капсул для перевезення пасажирів. Трасою для Hyperloop стануть труби, розташовані під землею, де він зможе рухатися зі швидкістю до 110 метрів в секунду.

Читайте також: 

У конкурсі в якому переміг цей транспортний засіб були заявлені проекти понад 1000 студентів з 100 навчальних закладів усього світу. Однак Hyperloop витримав таку конкуренцію.

Вперше проект надзвукового поїзда був запропонований канадсько-американським вченим мільярдером Елоном Маском ще в 2012-2013 рр.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button