Головна / Авто / Електромобіль Volkswagen eCrafter розкрив свої дані

Електромобіль Volkswagen eCrafter розкрив свої дані

Відділення Volkswagen Commercial Vehicles розкрило основні параметри фургона eCrafter (або e-Crafter), чий вихід у світ планувався на осінь. При цьому заявлено, що звичайна публіка зможе подивитися на електрокар вже 24 квітня, на виставці комтранса в Бірмінгемі. У дилерів континентальної Європи eCrafter з’явиться у вересні 2018-го, а праворульні варіанти для Британії та інших ринків з лівостороннім рухом надійдуть у продаж пізніше, в 2020-м.

Оскільки батарея повністю упакована під підлогою, покупцям електричного фургона буде доступний у повному обсязі вантажний відсік на 10,7 м3, як у Крафтера звичайного. Вантажопідйомність залежить від модифікації і коливається від однієї тонни до 1,75 т.

Батарейна версія машини отримала електромотор потужністю 100 кВт (136 к. с.). Максималка обмежена електронікою на рівні 90 км/год. На одній зарядці eCrafter може пройти 160 км.

Згідно Фольксвагену, аналіз роботи 1500 комерційних клієнтів показав, що у них 85% поїздок в місті складають за 70-100 км в день, причому з частими зупинками. Саме для таких умов eCrafter оптимальний. Від точки швидкісної зарядки стандарту CCS його батарею можна наповнити на 80% за 45 хвилин. Від настінного блоку змінного струму — на 100% за 5,5 години.

 
comments powered by HyperComments