Наука

У Дубаї побудують місто для колонізаторів Марса

У Дубаї з’явиться місто, в якому будуть проводитися дослідження колонізації Марса. Відповідний національний проект представив наслідний принц Дубая шейх Мохаммед бін Рашид.


Площа міста, який отримав назву Mars Scientific City, складе 1,9 мільйона квадратних футів – приблизно 180 тисяч квадратних метрів. Будівлі в місті будуть виконані у формі прозорих куполів – «біокубів». Їх зображення, що нагадує кадр з фантастичного фільму, з’явилося на сторінці Twitter Дубайського медіацентру.

During the Annual #UAE Government Meetings, #UAE has revealed new AED 500 million project to build a city that simulates life on Mars pic.twitter.com/QBu5CK87YU

— Dubai Media Office@DXBMediaOffice) 26 вересня 2017 р.

Куполи, розташовані в пустелі, будуть імітувати умови життя на Марсі. У них буде створена замкнута система, що дозволяє жителям повністю забезпечувати свої потреби. На будівництво міста буде витрачено 500 мільйонів дирхамів (приблизно 136 мільйонів доларів).

Раніше шейх Мохаммед повідомляв, що ОАЕ планують побудувати місто на Червоній планеті. Це, на його думку, має відбутися до 2117 році.

Кнопка «Наверх»