Земля

У Китаї підтвердили третій випадок захворювання легеневою чумою

Влада китайського автономного району Внутрішня Монголія підтвердила ще один випадок захворювання людиною легеневою чумою.

Минулого тижня адміністрація району Чаоян міста Пекін підтвердила, що у двох жителів аймака (адміністративно-територіальна одиниця) Шилін-Гол автономного району Внутрішня Монголія 12 листопада була виявлена легенева чума, після чого їх оперативно доставили на лікування в одну з лікарень Пекіна.

Згідно з повідомленням, опублікованому на сайті комітету з охорони здоров’я Внутрішньої Монголії, ще один випадок в аймаку Шилін-Гол був виявлений 16 листопада у 55-річного чоловіка. Пацієнт поступив в окружну лікарню повіту Хуаде з підвищеною температурою, медики поставили йому діагноз «легенева чума». Чоловікові проводиться ізольоване лікування, прийняті заходи з профілактики розповсюдження захворювання. Повідомляється, що хворий 5 листопада вживав м’ясо дикого зайця.

Відомство відзначило, що в даний момент не виявило зв’язку між цим випадком і двома попередніми. Медики також ведуть пильне спостереження за 28 місцевими жителями, з якими контактував хворий, поки у них ніяких аномальних симптомів не виявлено. Відзначається, що місцевий уряд надає вкрай серйозне значення профілактичній роботі і вже прийняті ефективні профілактичні заходи, щоб не допустити поширення захворювання.

Раніше комітет з питань охорони здоров’я Пекіна повідомив, що стан одного пацієнта вдалося стабілізувати, другий — у вкрай важкому стані, однак медикам вдалося зупинити подальше прогресування хвороби. Відповідно до державних вимог для запобігання подальшого розповсюдження захворювання, пацієнти будуть знаходитися в суворому карантині дев’ять днів під постійним наглядом лікарів.

Раніше Центр по контролю і профілактиці захворювань КНР в поширеному повідомленні заявив, що Пекін не є епідемічним джерелом легеневої чуми. За повідомленням центру, після виявлення двох випадків захворювання було проведено ретельне епідеміологічне розслідування, прийняті карантинні заходи стосовно людей, у яких був контакт з хворими. Центр запевнив, що ймовірність подальшого поширення захворювання вкрай низька, жителі міста можуть ходити на роботу, як звичайно, не боятися ризику зараження.

Кнопка «Наверх»
Закрыть