Земля

У слонів знайшли особистісні особливості, які допомогли їм краще вирішувати ті чи інші завдання

Американські вчені виявили, що деякі особистісні особливості слонів допомагають їм вирішувати різні завдання.

Image by Michael Siebert from Pixabay

Робота опублікована в Journal of Comparative Psychology. Відомо, що тварини мають безліч поведінкових реакцій. Однак у найбільш розвинених з них є свій характер, виходячи з якого ці особливості можуть відрізнятися в залежності від тієї чи іншої особини.

Вчені з Університету Вайомінгу (США) вивчили поведінку 15 азіатських слонів і трьох африканських з трьох зоопарків в Сан-Дієго і Національному зоологічному парку Смітсонівського інституту, а також зоопарку Оклахома-Сіті.

Для цієї мети автори розробили тести, в яких слони використовували воду в якості інструменту для вирішення тих чи інших завдань або для отримання смакоти.

«Ми застосували комплексний підхід, використовуючи три різні завдання щодо вирішення проблем і три типи оцінки особистості, щоб визначити, чи зіграла індивідуальна особистість роль, в рамках якої слони змогли вирішити ці завдання», – прокоментувала роботу одна з дослідниць Ліза Барретт.

Кожне завдання слони вирішували по три рази. З’ясувалося, що з часом тварини навчилися вирішувати два завдання з трьох швидше. І в цій справі грали роль такі риси характеру, як агресивність і активність.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button