Технології

У США з’явилося роботизоване кафе

Для того щоб роботи могли обслуговувати клієнтів, потрібно навчити їх певним рухам і маніпуляціям, тоді вони зможуть справлятися з поставленими завданнями не гірше людей, які працюють на посаді касира, офіціанта або адміністратора — це успішно довела роботизована кав’ярня Cafe X, відкрита в Сан-Франциско.

da8dad82d961ad5cb4a1754bb00eae38

В цьому кафе працює дуже мало людей, а всі завдання, пов’язані з обслуговуванням клієнтів, виконують запрограмовані на певні дії автомати, які готують каву, приймають замовлення і доглядають за відвідувачами, повідомляє businessinsider.com.

Кожен робот навчений певним рухам, які відповідають його призначенню. Так, робот-офіціант може розставити посуд і столові прилади, підкласти під соусник блюдце або принести відвідувачам каву.

Роботизований бариста відмінно справляється навіть без штучного інтелекту, яким його обділили. Зате він не мудрує на роботі, а займається справою, тому за годину він може приготувати приблизно сто філіжанок кави.

Багато людей впевнені, що співробітники в кафе не потрібні, адже з їх обов’язками може впоратися звичайний робот, при тому навіть не дуже складний, але, незважаючи на модні тенденції, замінювати людей на машини вирішуються дуже небагато. По-перше, роботи самі по собі дорогі, їх ремонт коштує грошей, обслуговування і заміна, тому для багатьох власників ресторанного бізнесу живі люди продовжують залишатися набагато більш кращим варіантом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button