Земля

У світі голодують 120 мільйонів людей

Понад 120 мільйонів людей по всьому світу відчувають гострий голод, міжнародні організації ставлять за мету викорінити його до 2030 року, заявив виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі.

Наша мета — покласти край голоду і недоїданню в усіх його формах до 2030 року, і саме цю мету ми поставили перед собою відповідно до Мети 2 сталого розвитку (ЦУР). Але у всьому світі 821 мільйон людей як і раніше голодує, причому 124 мільйони людей відчувають гострий голод.

Бізлі підкреслив, що отримані в боротьбі з голодом досягнення відкидаються назад, коли люди намагаються впоратися з конфліктами і кліматичними потрясіннями”.

“Затягуються війни і спалахують нові конфлікти — це наші найбільші проблеми. Світ і продовольча безпека, де у кожного достатньо їжі, йдуть рука об руку — це єдиний шлях до нульового голоду. Я весь час кажу: перше, що потрібно зробити світовим лідерам для вирішення проблеми голоду, — це покласти кінець війнам”, — заявив Бізлі.

У вересні 2015 року на саміті в ООН був прийнятий порядок денний з ЦУР до 2030 року. Документ визначає 17 завдань, які повинні бути виконані протягом наступних 15 років. Головними цілями були виділені викорінення злиднів і голоду. Також декларація наказує забезпечення гендерної рівності та ухвалення термінових заходів з боротьби зі зміною клімату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button