Різні цікавинки

Як лікувати алкогольну залежність?

Алкоголізмом називають непереборну тягу до алкоголю, яку пов’язують не тільки з фізичною, але і з психологічною залежністю. До хвороби можуть бути схильні і ті, хто має до неї генетичну схильність, і ті, чиї близькі родичі не є алкоголіками.

Думка про те, що алкоголізм можна перемогти самостійно, за допомогою однієї тільки сили волі, досить далека від істини. Безумовно, без бажання самого пацієнта перемогти залежність буде набагато складніше. Але проблема вимагає ще й комплексного професійного підходу. Лікування алкогольної залежності в центрі Полінар починається з визначення ступеня серйозності проблеми. Фахівці центру впевнені, що необхідного результату можна добитися виключно індивідуальному підходу до кожного пацієнта.

klinika_polinar

Джерело фото: polinar-clinic.com

Систематичне вживання алкоголю руйнує не тільки внутрішні органи. У першу чергу воно шкодить психічному здоров’ю людини. Саме тому пацієнту спочатку необхідно позбутися психологічної залежності. Робота з психологом є одним з найважливіших етапів лікування в центрі Полінар. Хворому слід зрозуміти, що алкоголізм вбиває його самого і підриває здоров’я близьких йому людей. Родичі пацієнта також потребують постійних консультаціях психолога. Тільки спільними зусиллями можна мотивувати пацієнта до лікування.

Для зручності родичів і самого хворого лікування припускає цілодобове перебування пацієнтів у центрі, так як багато хто з них потребують усунення абстинентного синдрому. Крім всесвітньо відомих, що встигли добре себе зарекомендувати препаратів і методик, фахівці клініки використовують власні розробки, діючі не менш ефективно. Особлива увага приділяється відновленню режиму харчування. Велика частина пацієнтів, які страждають алкогольною залежністю, харчується нерегулярно, замінюючи повноцінний прийом їжі закускою до спиртного напою.

Лікування алкоголізму в Одесі в клініці Полинар – процес тривалий і трудомісткий. Позбавити пацієнта від згубної пристрасті всього за один сеанс не здатний навіть висококваліфікований фахівець. До того ж, хворому буде потрібно час на відновлення організму. Для закріплення результату пацієнту потрібно суворе виконання всіх рекомендацій лікаря. Найголовнішим критерієм успішності лікування стає позбавлення психологічної залежності від спиртних напоїв. У пацієнта знову з’являється самоповага і потреба в повазі оточуючих. З’являються цілі і прагнення. Колишній алкоголік знову стає повноцінним членом суспільства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button