Різне

Як вибрати газову лампу

3mВиїзди на риболовлю на кілька днів, з використанням наметів, як правило мають на увазі використання джерела освітлення табору і намети. Як джерело освітлення використовуються як електричні, так і газові лампи, але найкращим вибором буде купівля газової лампи, яка є не тільки більш дешевої в експлуатації, але і дозволяє опалювати намет у холодні ночі.

Вибираючи http://kiwi-market.ru/ краще всього орієнтуватися на продукцію таких зарекомендували себе виробників як Kovea, TRAMP, або Coleman. Незважаючи на більш високу вартість у порівнянні з китайськими аналогами вони не тільки володіють високою економічністю і надійністю, але і здатні працювати в досить холодних умовах, забезпечуючи кемпінг, або намет цілком гідним освітленням.

При виборі газової лампи необхідно дотримуватися наступних основних правил, які допоможуть придбати надійний пристрій, який задовільняє всім пропонованим вимогам.

Вибір потужності газової лампи

Потужність газової лампи є основним показником її роботи. Вона поділяється на два основних компоненти – яскравість світлового потоку вимірювану в одиницях Lux, і показник світлової потужності вимірюваний в Вт. Яскравість світлового потоку в переносних газових лампах зазвичай становить від 35 до 250 Lux, а світлова потужність від 0,5 Квт, до 1.5 Квт. Для освітлення невеликої площі до 15 кв.м цілком достатньо і газової лампи з мінімальною силою світлового потоку. До того ж така лампа цілком може застосовуватися і для опалення чотирьох, або шестимісних наметів. У невеликих компактних газових лампах для збільшення тепловіддачі можуть застосовуватися невеликі сталеві екрани, які збільшують показник світлової потужності лампи.

Система підпалу

Як правило всі газові лампи відомих виробників оснащуються п’єзоелектричним підпалом, який дозволяє запалити газову лампу простим натисненням кнопки. Ця система дуже довговічна і надійна, і дозволяє підпалювати газову лампу навіть при сильному вітрі.

Застосовувані газові балони

Усі якісні газові лампи розраховані на застосування штатних різьбових газових балонів. При цьому, невеликі лампи можуть з’єднаються з балоном за допомогою різьбового з’єднання на самій лампі. А газові лампи великої потужності з’єднуються з балоном за допомогою цангового з’єднання з подовжувачем, що дозволяє розміщувати лампу окремо від балона.

Зазвичай для газових ламп використовуються балони вертикального чи горизонтального типу ємністю від 230, до 450 мл, що забезпечує тривалість безперервної роботи лампи на протязі 8-9 годин.

Додаткові аксесуари газових ламп

При виборі лампи, необхідно упевниться, що вона має систему вертикального кріплення, яка дозволяє підвішувати лампу в будь-якому відкритому, чи закритому місці. Так само, в комплекті з лампою повинні йти запасні сіточки, які є витратним матеріалом і вимагають заміни через кілька тижнів роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments