Різні цікавинки

Що мені допомогло утриматися від куріння марихуани

Що мені допомогло утриматися від куріння марихуаниРаніше, будучи молодим і недосвідченим в житті, здійснював різні неосмислені вчинки. Рано почав курити прості сигарети, а також захоплювався алкоголем. Одного разу, мій друг приніс марихуану. Природно, ми довго не замислювалися – знайшли затишне місце і вирішили спробувати, що це насправді таке. Перші моменти здавалися чудовими, відразу вдарило в голову, а також вплинуло на організм – відчуття розслаблення, гостре сприйняття певних моментів, а також виривався невимовний сміх на бурмотіння друга. Все б нічого, але тривалий ефект від марихуани діяв, здавалося, до нескінченності.

Однак, минули ті часи, коли будучи підлітками, ми балувалися, пробуючи різні галюциногенні речовини. Однак нині, якщо піти в клуб, то там кількість наркотичних речовин, а також травички дуже багато. Працюю спів-організатором концертів в одному клубі, і побачив багато чого. Нещодавно, з одним знайомим нам прийшло в голову спробувати дурь, однак я вирішив утриматися. Наступного дня, після вдалого проведення організації концерту, згадував минулий день в клубі. І раптом, згадалася марихуана, яку вживали мої знайомі. Я вирішив подивитися інформацію про це галюциноген, щоб повністю пізнати його особливості. Випадково натрапив на статтю на сайті http://safeconnection.org/ru/marihuana-vorota-v-mir-narkotikov, де детально були описані наслідки від вживання марихуани.

І мені стало не по собі. Це спочатку, курити заради задоволення, потім палити вже коли заманеться, тим самим породжуючи залежність … Мені не дуже-то хочеться бути залежним від якоїсь марихуани, щоб споживати її коли заманеться. Важкі наслідки від залежності, які можуть супроводжуватися будь-якими діяннями, аж до продажу речей з будинку, щоб придбати хоч трохи марихуани. Ще більше здивувало те, що ця трава може негативно позначатися на здоров’ї людини. Про це я знав, але щоб підвищувався тиск від вживання марихуани, я чую вперше. Після того, як вживання марихуани стане недостатнім, то людина переходить на більш сильнодіючі наркотичні речовини – це теж стало для мене величезною новиною. Добре, що я прочитав статтю про шкоду марихуани і тепер знаю про всі особливості даної трави, не стану вживати її ніколи. Не тому, що не хочу, а тому, що життя для мене дорожче і я не хочу бути залежним від наркотиків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button