Різне

Двері, ворота та електроприводи Хьорманн: четверте покоління якості

Як зробити видатний в своїй галузі виріб? Дуже просто: потрібно виготовляти його досконалим упродовж щонайменше чотирьох поколінь і продовжувати робити це й надалі. Саме так, як це робить група компаній Хьорманн з Німеччини – європейський лідер з виробництва воріт, дверей, дверних коробок, електроприводів та складської перевантажувальної техніки, який пропонує автоматические ворота в Украине.

Історія Hоrmann – в поколіннях

Август Хьорманн заснував невеличке підприємство багато років тому, ще в 1935 році. “Репутація має бути заробленою” – це його слова. Сьогодні H?rmann – це потужний сімейний концерн, енергію якому надають вже онуки і правнуки мудрого підприємця. Томас Хьорманн, Мартін Хьорманн та Крістоф Хьорманн, як родина і генеральні партнери, не просто бережуть репутацію фірми, а продовжують її заробляти та примножувати.

H?rmann - ворота в Україні

Hоrmann у світі і цифрах

З моменту заснування концерном Хорманн виготовлено понад 15 мільйонів дверей та воріт у всьому світі. Понад 6000 співробітників на 27 спеціалізованих заводах концерну в Європі, Північній Америці та Азії займаються проектуванням та виробництвом міжкімнатних і зовнішніх дверей, автоматизованих воріт, електроприводів, виробів типу “складська аппарель”. В 30 країнах світу працюють понад 80 пунктів продажу, і ще в 35 країнах – сотні офіційних дилерів. В Україні Hormann.ua забезпечує найкоротшу відстань від виробника до клієнта.

Якість – крок в майбутнє, інновації – дорога до нього

Август Хьорманн в далекому минулому відкрив своїй родині двері до матеріального достатку. А наступні покоління зробили ці двері воротами у майбутнє не тільки для всього роду, а й для багатьох тисяч відданих працівників концерну. Вдалося це завдяки ідеям та  інноваціям. Ще у 50-х роках Хьорманн почали випускати вертикальні секційні (підйомно-поворотні) ворота для гаражів, промислових та торгових споруд. Так була відкрита нова сторінка та започатковано новий етап – етап інновацій. Скоро до виробів фірми додалися ролети, автоматичні розсувні двері, протипожежні та димозахисні двері, електроприводи та елементи керування.

Соціальна відповідальність

Всюди, де працює Хьорманн, вони вважають своїм обов”язком допомагати тим, хто має в цьому особливу потребу. “Нам приємно це робити” – говорять у концерні. І вони надають інвалідам корпоративні поля для гольфу та можливість користуватися майстернями, проводять електрику в індійські села і школи, влаштовують безкоштовне професійне навчання для людей з країн, що розвиваються…

Кожен з тисяч працівників концерну має право представити члена родини, або родича, або друга чи навіть знайомого, як кандидата на отримання стипендії від концерну. Завдання стипендіата – реалізація корпоративних проектів, що стимулюють соціальну активність – та безпосередня, з урахуванням побажань і здібностей, участь в таких проектах протягом року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments