Інтернет

Як надшвидкісний інтернет змінить світ у 2025 році

Які технологічні інновації будуть впроваджені в найближчі десять років? Голографічні кімнати, віртуальні хірурги, 3D-надрукованаий одяг, віртуальний секс і багато іншого. Американські дослідники поділилися прогнозом на 2025.

В 2025 році, коли надшвидкісний інтернет стане звичайним явищем, реальний і віртуальний світи зіллються в єдине ціле. У доповіді Killer Apps in the Gigabit Age, витяги з якого наводить газета Daily Mail, дослідники центру Pew Research і Елонского університету розповіли, чим загрожує розвиток надшвидкісного підключення до глобальної мережі. Всього було опитано 1464 експерта. Всі вони зійшлися на думці, що ключовим стане віртуальне середовище.

foto_cikavosti_17.10.2014-01_resized

Станеться 360-градусне накладення віртуального простору на реальне, з’являться масові відкриті онлайн-курси з повною присутністю, – говорить Девід Вайнбергер з Berkman Center for Internet & Society.

Експерти також вважають, що віртуальне середовище використовуватиметься людьми в сексуальних цілях. Цьому посприяє розповсюдження домашніх голографічних майданчиків на зразок Holodeck з фільму «Зоряний шлях».

Читайте також: Секс в різні епохи

Ігри, фільми, покупки і (звичайно ж) розваги для дорослих підуть у імерсивне середовище, – прогнозує аналітик Primitive Spark Кетрін Кемпбелл.

Експерти кажуть, що до 2025 року людей багатьох професій замінять голограми.

foto_cikavosti_17.10.2014-01-02_resized

Немає жодних сумнівів, що голографічні зображення, що працюють в режимі реального часу, візьмуть на себе обов’язки лікарів, хірургів і колег по роботі, – каже голландський футуролог Марсель Буллінг.

Необхідність ходити в офіс відпаде.

Робоче місце завтрашнього дня сильно зміниться. Кількість ділових поїздок зменшиться, конкуренція на ринку праці збільшиться. За робочі місця доведеться конкурувати з «хмарними» мігрантами, які ходитимуть на роботу в костюмі голограми.

Діти будуть проводити ще менше часу в школі.

Шкільний день буде розбитий на кілька навчальних сесій. Частина занять проходитиме вдома, а частина – в освітніх установах, які знаходяться поряд, у великих і малих групах з різними викладачами, – пояснює дослідник з Salesforce.com Джей-Пі Рангасвамі.

foto_cikavosti_17.10.2014-01-01_resized

На його думку, досягнення технічного прогресу змінить наше ставлення до одягу – ми будемо щодня 3D-друкувати нові шмотки, а старі відправляти на переробку.

Читайте також: 14 технологій які повністю змінять світ медицини та охорони здоров’я

Носіння одягу, яке щодня друкується на 3D-принтері під конкретного клієнта, також стане звичайним явищем.

Ми будемо інакше стежити за здоров’ям.

Щоденне меню розроблятиметься індивідуально для кожної людини з урахуванням його генетичних особливостей, місця проживання і роду діяльності, – вважає Юдіт Донат з Berkman Center for Internet and Society.

За словами головного економіста Google Хела Варіан, постійний моніторинг позитивним чином позначиться на нашому здоров’ї:

Набагато дешевше і зручніше стежити за своїм здоров’ям поза лікарнею. Купити систему моніторингу здоров’я можна буде так само просто, як систему домашнього відеоспостереження. Плюс до всього, охоронна система також навчиться стежити за здоров’ям. Роботизована та дистанційна хірургія стане буденною справою.

Натхнення: rusevik.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button