Технології

Невидима повітряна парасолька захистить від дощу

На майданчику Kickstarter успішно профінансовано проект Air Umbrella з випуску оригінальної парасольки, що не має традиційного купола. Розробники новинки пропонують забезпечити захист від падаючих водних крапель за рахунок генерації повітряних потоків, які формуватимуть над власником Air Umbrella невидимий ковпак.

http://youtu.be/K6eyND08tu0

Інтенсивність повітряних струменів може регулюватися в залежності від сили опадів. Конструкція Air Umbrella передбачає наявність електромотора і спеціальної крильчатки у верхній частині, літій-іонної акумуляторної батареї і блоку управління. За формою пристрій нагадує великий ліхтар.

Читайте також: Нова технологія Samsung збільшить швидкість WiFi в 5 разів

Випускати повітряну парасольку планується в трьох версіях. Модель Air Umbrella-a розрахована на прекрасну половину людства: пристрій має довжину 30 см і важить 500 г, а час автономної роботи складає приблизно 15 хвилин (так, про тривалі прогулянках під миготливим дощем можна забути). Варіант Air Umbrella-b при довжині в 50 см і вазі близько 800 г зможе захищати від опадів протягом півгодини. Нарешті, модифікація Air Umbrella-c, що важить 850 г, отримає телескопічну ручку з можливістю регулювання довжини в діапазоні від 50 до 80 см. Заряду батареї вистачить на 30 хвилин.

foto_cikavosti_16.10.2014-018_resized

Учасники проекту вже зібрали понад $ 13 тис. (Початковою метою краудфандингової кампанії називалися $ 10 тис.). Зараз ціна незвичайної парасолі становить від $ 118; поставки планується організувати в грудні 2015 року.

Натхнення: 3dnews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button