Різне

Як нарощувати нігті? Види нарощування нігтів

Для жінок та дівчат руки є свого роду «другою особою». Вони притягують увагу до себе в процесі спілкування з людьми і завжди відкриті для вивчення оточуючих. По тому наскільки доглянуті жіночі руки, можна судити про деякі особливості її власниці, а саме: про її характер і темперамент, схильності до естетичної краси і статусі. На руках знаходяться прикраси, які привертають увагу, як чоловіків, так і жінок але, звичайно ж, не залишиться без уваги і стан нігтів.

Як нарощувати нігті? Види нарощування нігтів

Види нарощування нігтів

Для додання особливої краси нігтям існують прогресивні способи нарощування, які дозволяють створити їх ексклюзивне і неповторне художнє оформлення. Безумовно, необхідно віддати належне матеріалам від http://nailprof.com.ua/, які використовуються для нарощування нігтів, вони легко піддаються обробці. Практичність нарощених нігтів проявляється у відсутності необхідності проведення частих манікюрних процедур, а властивості застосовуваних для цього матеріалів забезпечують стійкість до зовнішніх впливів. Таким чином, нанесений на нігті лак і малюнок – зберігаються на більш ніж два тижні.

Типи нарощування нігтів

Нарощування нігтів виконується чотирма загальновизнаними технологічними типами. Це такі типи як: акриловий, гелевий, клей-пудра і тканинний. Кожен з цих типів нарощування нігтів має свої особливості матеріалу, який застосовується, тому використовуються вони в різних випадках.

Наприклад, акрилові нігті мають міцну структуру і є найбільш міцними. Гелеві нігті більш еластичні і підходять людям з м’якими нігтьовими пластинами. Тканинні нігті широко застосовуються для зміцнення нігтьової пластини або для ремонту акрилових та гелевих нігтів.

Завдяки властивості і характеристиках застосовуваного матеріалу, термін служби у кожного виду нігтів різний. Він у свою чергу залежить і від ступеня впливу із зовнішнього боку на них і навантаження, які нарощені нігті можуть переносити в процесі життєдіяльності їх господині. У звичайних умовах нігті з клей-пудри і тканинні нігті – мають термін служби максимум 2 тижні, а у гелевих та акрилових такий строк становить десь 3 тижні. Звідси випливає і періодичність проведення робіт з їх корекції. На частоту корекції нарощених нігтів також впливає індивідуальна особливість нігтів і швидкість їхнього зростання.

Особливою ознакою матеріалів, використовуваних для нарощування нігтів, є відсоток їхньої усадки після нанесення. Найбільш прийнятним вважаються матеріали з відсотком усадки до 12% максимально. До них відносяться клей-пудра і тканинні типи нігтів, відсоток усадки яких не перевищує 5%. Матеріали, які мають відсоток усадки від 12 до 20, є допустимими. До них відноситься гель, який має 15% ступеня усадки. Матеріали, що перевищують 20% усадки, призводять до патологічного відриву нігтя від нігтьової пластини.

05-12-14-foto-600x434-2

Особливості видів нарощування нігтів

Тепер давайте коротко розглянемо основні види нарощування нігтів

  • Нарощування нігтів на пластикових типсах. При даному типі нарощування, типси кріпляться до нігтя спеціальним клеєм, після чого коригуються і покриваються обраним матеріалом. На кінцевій стадії відбувається остаточне естетичне коректування нігтів і їх художнє оформлення.
  • Нарощування нігтів за допомогою паперових форм. Для даного виду нарощування використовуються шаблони, які кріпляться під вільним краєм натурального нігтя, а зверху здійснюється нарощування відповідно до потрібної форми і довжини. Згодом проводиться остаточна процедура корекції та художнє оформлення.
  • Гелеве та акрилове нарощування. Такий вид полягає в накладенні на натуральний ніготь силіконової форми, що містить матеріал для нарощування, і залишається лише дочекатися полімеризації матеріалу, для чого можуть використовуватися ультрафіолетові лампи. Даний вид нарощування дозволяє створити гладкий і акуратний ніготь, який не вимагає тривалої і ємною корекції, після чого виконується художнє оформлення.
  • Нарощування рідкими типсами. Суть полягає у створенні типси за допомогою заготовки, що містить матеріал для тіпси, який після полімеризації покривається будь-яким обраним матеріалом для нарощування та художнього оформлення.

Чим краще нарощувати нігті? Найкраще нігті нарощувати рідкими типсами. Даний вид нарощування найбільш поширений, оскільки не вимагає витрат на різні матеріалів (шаблони, клей і тіпси). Також такий спосіб більш безпечний і не тривалий за часом створення.

05-12-14-foto-600x458-3

Чи варто нарощувати нігті

Недоліком нарощених нігтів є необхідність в їх періодичної корекції по мірі зростання основного натурального нігтя. Деякі матеріали, що застосовуються для нарощування нігтів, мають високий відсоток усадки і при регулярному використанні можуть спричинити відторгнення нігтя від нігтьового ложа, а акрил, у випадках індивідуальної нестерпності, може викликати алергічні реакції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button