Різні цікавинки

Як наростити м’язи, якщо всі калорії йдуть в енергію?

Як наростити м'язи, якщо всі калорії йдуть в енергію?Людські організми дуже різні. Наприклад, мій друг зростом метр сімдесят, вагою близько шістдесяти кілограм. Я ж метр вісімдесят, вага більше вісімдесяти. Мені досить з’їсти щось жирне, і все це моментально відіб’ється на моєму тілі. Він може, їсти вранці, вдень, вночі, майже що завгодно, і не набере ні граму. Несправедливо, скажете ви? Саме так, але тут вже нічого не поробиш. Все через особливостей обміну речовин в організмі людини.

В основному люди діляться на три типи, які відрізняються статурою – ектоморфи, мезоморфи, ендоморфи. У теорії кожна людина може наростити м’язову масу і стати атлетом. Але залежно від типу статури необхідно робити акцент на певні фізичні навантаження і правильне харчування. Припустимо, ви ектоморф – вам важко наростити м’язову масу, а жиру на тілі практично немає. Як же отримати бажані біцепси, трицепси і дельтовидні м’язи? Правильно харчуватися і налягати на силові вправи. Також не завадить виключити на якийсь час біг і плавання, щоб калорій не зпалювалися даремно.

Є й альтернативний шлях. Так як правильно харчуватися складно, можна закликати на допомогу кращі гейнера для спортсменів і бодібілдерів, які здатні забезпечити організм усіми потрібними речовинами для побудови м’язової тканини. Головне щоб продукція була якісною і повністю відповідала всім нормам і стандартам безпеки. Що ще важливо знати? Для кожного типу є свої унікальні гейнери, які розраховані на індивідуальне травлення. Рецепт застосування досить простий за годину або два до тренування помістити 100-150 грам речовини в блендер, залити 500 мілілітрами води, натиснути кнопку, випити.

Також для того, щоб отримати результат необхідно буде купити амінокислоту BCAA в Києві через інтернет. Це спеціальні добавки, які сприяють росту м’язів і спалюванню жиру. Приймаються за сорок хвилин до тренування. У комплексі з протеїновим коктейлем через тридцять хвилин після тренувань. Головне їх достоїнство полягає в можливості утримання м’язів при динамічних навантаженнях, наприклад, бігу.

Людські м’язи складаються на 35 відсотків з амінокислот BCAA. Препарат розрахований на те, щоб зупинити катаболізм і дати можливість спортсмену зберегти отриманий прогрес. Головне розуміти, що нарощування м’язів це, насамперед, комплексний процес. Він вимагає дисципліни, правильного харчування, сну, розумних силових навантажень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button