Різне

Як отримати грант на навчання за кордоном?

jak_otrymaty_grantГрант- це оплата навчання в іноземному ВНЗ, проведення Вашого наукового дослідження або закордонного стажування. Надають гранти державні організації, фонди та національні програми. Грант не потрібно повертати про на відміну від кредиту.

Практичні кроки

Виберіть програму навчання, дізнайтеся про вуз, який її координує:
1. Надають гранти багато організацій. Визначтеся з тим, чому саме ви бажаєте навчитися, в якій країні. Не губіться і шукайте підходящий варіант. Виберіть програму навчання, дізнайтеся про вуз, який її координує. Варто сформулювати тему диплома в разі того, якщо ви плануєте отримати вищу освіту. Ті молоді вчені та фахівці, хто бажає зайнятися науковими дослідженнями, повинні детально продумати зміст власної роботи. Дізнайтеся, які фонди підтримують програми, що цікавлять вас. Першим вашим завданням буде вивчити «ринок» грантів і вибрати той, на отримання якого у вас насправді є шанси. Адже всі конкурси розраховуються тільки на певне коло претендентов.

Читайте також: Чи можлива безкоштовна освіта за кордоном?

2. Слід надати вчасно стандартний пакет документів. В основному, конкурсний відбір кандидатів проходить приблизно в три- чотири тури. Перший і другий етапи конкурсу, як правило, є відбором анкет- заявок, а також це попередня оцінка здобувача комісією. Деякі фонди до самих письмових іспитів додатково проводять співбесіду. На наступних відбіркових етапах здаються письмово стандартні іспити і тести: на знання англійської – TOEFL, IELTS, німецької – DSH і DAF, французької – DALF. Наступні іспити складаються виходячи зі своєї спеціальності.

3. Дотримуйтесь терміни подачі документів. Заявки, які прийдуть пізніше, не будуть розглянуті, якими б вони не були приголомшливими. Розрахуйте гарненько час, відведений на паперову рутинну роботу. Диплом та інші документи іноді потрібно не тільки перекласти, але і завірити нотаріально. І в цьому плані хорошу послугу вам надасть бюро перекладів http://qta.com.ua/. Хоча зазвичай вимагають переклад, документально засвідчений, тільки від переможців конкурсу.

Читайте також: Де і як безкоштовно навчатися в Європі

Залиште на випадок форс-мажору запас часу. У тому випадку, якщо документи приймають поштою, зазвичай дату визначають за поштовим штемпелем. Але іноді комісією ставиться умова, що прибути документи повинні вже до зазначеного терміну. Слід відправити їх заздалегідь! На багато програми заявка може подаватися онлайн. Не слід відкладати все на останній день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button