Поради

Як почати курити тютюн замість готових сигарет?

Курці зі стажем нерідко замислюються про те, щоб перейти з промислово виготовляються сигарет на саморобні. По-перше, це дозволяє краще регулювати міцність. Її можна коригувати самостійно, вибираючи і комбінуючи різні сорти тютюну. По-друге, смак і аромат в процесі куріння саморобних сигарет зовсім інший. По-третє, можна особисто переконатися в тому, що сировина без жилок і сторонніх домішок, свіже і якісне. Та й відомо, який саме сорт або суміш доводиться курити.

Що потрібно купити, щоб спробувати тютюн

Насамперед варто придбати тютюн на вагу. Екзотику краще відкласти на потім. Для перших тестів варто взяти класичні сорти. Це “Золоте руно», «Вірджинія», «Берлей»(або “Берлі”). Вони розрізняються міцністю, кольором, ароматом і смаком. Можна вибрати щось одне для проби. Ще варіант – замовити всі ці популярні сорти. На вагу можна взяти і 200 грамів.

Найлегшим з них вважається «Золоте руно». Цей сорт підходить і початківцям курцям, і тим, хто хоче поступово відмовитися від міцних варіантів. Середній – “Вірджинія”. А до міцних відносять»Берлей”. Ці сорти можна спробувати курити як самостійні. Якщо щось не зовсім сподобається, варто дати тютюну шанс розкритися в комбінації з іншими. Для цього роблять т.зв. «мішки». Є рекомендовані пропорції, але ніхто не забороняє експериментувати. Це хороший хід і в тому випадку, коли один варіант сподобався, але вже починає набридати.

Багато сортів тютюну придатні для сигарет і трубок. Але до останніх ще потрібно звикнути, та й не всім хочеться підвищеної уваги до себе на вулиці або в офісі. Сигарети все-таки звичніше і буденніше. У продажу зустрічається багато спеціальних гільз з фільтрами від різних виробників. Не варто брати найдешевші. Там не завжди буває целюлоза хорошої якості, папір може використовуватися занадто тонка. З добре зарекомендували себе серед курців – гільзи Хокус. Вони не дають ніякого стороннього присмаку при згорянні, забезпечують рівномірне тління. У продажу є гільзи різних кольорів. Почати можна з класичних. Користуються попитом і білі, і чорні. Останні виглядають дуже стильно і дорого.

У коробці досить багато гільз, тому однієї пачки вистачить надовго. Найбільш затребувані упаковки по 500 штук. Щоб спробувати, можна почати набивати сигарети вручну. Якщо сподобається курити тютюн, можна буде придбати спеціальну машинку. У продажу є і спеціальні камені, які допомагають зберігати закуплене про запас сировину вологим. Але для старту цього набору буде цілком достатньо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button