Людина

Як повернути чоловіка після розлучення?

foto_cikavosti_10.08.2014-02Коли ви і ваш чоловік все ще складаєте повноцінний осередок суспільства, хоч і на папері, то навіть якщо в будинку часті сварки і розбіжності, знайти вихід з ситуації і налагодити все так, щоб чоловік не пішов з сім’ї, можна. Потрібні невеликі зусилля для цього. Але у випадку, якщо ви з чоловіком вже розведені, буде набагато складніше виправити ситуацію. Особливо, якщо саме він приймав це рішення.

Якщо чоловік пішов, то зрозуміти, як його повернути, цілком можливо. Але для початку розберіться в собі, в тому, як весь цей час ви ставилися до нього. Для того щоб знати, що зробити, щоб повернути чоловіка, потрібно чітко роз’яснити для себе яка була причина його відходу, що його в вас не влаштовувало і так далі. Існують різні способи, щоб повернути чоловіка, один з них – це звернутися за порадами до центру розтановок http://mir-ra.com.ua/, де ви знайдете достатньо інформації для психологічної допомоги в будь-яких життєвих проблемах.

Способи повернути чоловіка

Варіантів відповіді на питання «Як повернути коханого чоловіка?» багато, але не всі вони підходять в тій чи іншій ситуації. Дамо кілька основних важливих порад з приводу того, що можна зробити для того, щоб отриманий результат був позитивним.

1. Порада перша: Якщо в спільному житті ви були явним ініціатором скандалів, сварок і розладів, то, навіть не дивлячись на те, що ви в розлученні, зателефонуйте йому, поговоріть і щиро вибачіться за всі заподіяні колись незручності. Не потрібно безпосередньо просити його повернутися додому, необхідно підібрати такі слова, після яких він сам цього захоче.

Якщо чоловік вас дійсно любить і пішов тільки тому, що ви намагалися, хай і несвідомо, всіляко його «вижити з цього світу», то, почувши щирі добрі слова, він задумається про повернення. У період «перемир’я» і після нього намагайтеся контролювати свої афективні спалахи. Ви – жінка, а дами повинні бути мудрими. Ідіть на компроміс.

2. Порада друга: Буває і зворотний випадок, коли жінка надто м’яка, просто занадто, закохана. Вона обожнює свого благовірного і прощає йому абсолютно все витівки. Чоловік – добувач, мисливець, це у нього в крові, і він прагнути «здобути» жінку, навіть тоді, коли знаходиться з нею в шлюбі.

Якщо молода людина усвідомлює, що його витівки ніяка інша жінка, крім його коханої, терпіти не стане, то він буде “тріпати цій закоханій дурепі” до кінця віку і не піде з сім’ї. Але, якщо він, знаючи всі свої плюси і мінуси, буде щоразу чути про те, що він найпрекрасніший і краще за нього у світі немає, то виникне зовсім інша ситуація. Спочатку йому це буде лестити, але після – приїстися, стане дратувати. Якщо помітили за собою таку рису «вихваляння і обожнювання коханого чоловіка», покажіть йому і те, що у вас теж є характер, що ви можете бути емоційною і маєте свою думку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button