Здоров'я

Щоденне використання фруктів знижує ризик розвитку інсульту на 40%

Провідні фахівці стверджують, що кілька шматочків фруктів можуть знизити ризик розвитку серцево-судинних недуг.

26-12-14-foto-600x368-1

Однак, при цьому, такого раціону харчування необхідно дотримуватися щодня. Як заявляють медики, результати проведених експериментів показали, що подібна система догляду за власним організмом може скоротити виникнення інсульту на цілих 40%. Науковці з Оксфордського університету довели: чим більша кількість фруктів з’їдає людина, тим менша ймовірність появи недуг серця. Як зазначають лікарі, люди, які абсолютно не використовують подібні продукти – ризикують захворіти порушенням серцевого ритму і кровотоку.

[ads2] Фахівці заявили, що максимальну вигоду від вживання фруктів можна отримати після щоденного прийому 150 грам яблук, бананів та інших товарів. Під час реалізації лабораторних випробувань вчені задіяли понад 450 тисяч китайців, які не мають проблем зі здоров’ям і не приймають таблеток від високого тиску.

Читайте також: Фрукти і овочі в раціоні роблять людину щасливою 

Всі респонденти були розподілені на кілька груп, залежно від рівня споживання плодів. Вчені виявили, що частина добровольців, які щодня використовують певну кількість фруктів, стали краще себе почувати. Крім того, у цих людей скоротився ризик смерті від хвороб серця.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button