Різне

Як правильно вибрати весільного фотографа

Ви вирішили, що для створення історії Вашого весільного дня необхідний професійний фотограф. Для урочистості починати пошук краще за 2-3 місяці. Буде досить часу розглянути варіанти з величезної кількість весільних фотографів і зробити правильний вибір. Якщо залишити пошук на останній місяць вибирати доведеться “з того, що залишилося” – або за вищою ціною, або з невисокою якістю. На початку наведемо кілька загальних рекомендацій для правильного вибору:

22-12-14-foto-600x400-1

Кількість раніше виконаних робіт, представлених вам на оцінку (на сайті, поштою або особисто) – не менше 100 вибраних фотографій (з різних весіль) і не менше 3-х зйомок повного весільного дня. Ця кількість, по-перше, дозволить адекватно оцінити чи підходить стиль даного фахівця з весільної зйомки саме Вам. Не буває так, що абсолютно всі фотографії з фотогалереї сподобаються. У всіх різні смаки і різні погляди на ідеальний результат весільної фотосесії. Тому, якщо більше 70% фото попередніх весільних пар від Романа Савосько на http://www.savosko.com.ua/ залишили приємне враження – можна вести подальші переговори. Як правило, достатньо поінформувати фотохудожника про небажані прийоми зйомки / обробки – результат для вас буде скоректований. По-друге, велика кількість продемонстрованих весільних фотографій гарантує, що вони авторські, а не запозичені. Така недобросовісність іноді, але зустрічається, особливо у початківців, що починають працювати по весільній зйомці.

Пунктуальність і обов’язковість – легко перевіряється при зустрічі і плануванні. Важливий показник. Людина, що спізнюється на зустрічі з майбутніми клієнтами, який не виконує зобов’язань по дзвінках, нехтує проханнями про додаткову інформацію – може створити досить проблем у важливий для вас день. Який толк буде від суперпрофесіонала, якщо він не вміє планувати власний час і запізниться на збори нареченої. Весільний день не повторити і не повернути. Повторних дублів не буде. Це ж стосується всіх залучених людей, задіяних у вашому весільному заході. Візажист, ведучий на весілля, водій лімузина – від пунктуальності і старанності цих людей залежить позитивна емоційне забарвлення весільного дня.

Вміння знайти контакт, товариськість. 70% успіху весільної зйомки – це ваш контакт з фотографом. В іншому випадку, виходять фото із серії “застиглий пам’ятник”. Якщо майбутні молодята не є професійними акторами, які вміють розкріпачитися, правильно рухатися, висловлювати мімікою почуття (не тільки радість – сюжет фотороботи може бути різним) – завдання фотографа в перебігу весільного дня управляти зйомкою і вибудовувати сюжет. Для цього з молодятами має бути взаєморозуміння. Якщо людина спочатку не симпатична, вам важко спілкуватися, виникають питання не мають компромісного рішення – краще пошукати іншого фахівця.

Знання “предмета”, тобто вміння орієнтуватися у всіх аспектах весільного заходу. Зазвичай, фотограф на весіллях не тільки набирається досвіду і “шліфує” майстерність фотозйомки. Він один з тих, хто бачить весь весільний день від ранкових зборів до феєрверку на банкеті. Природно, з досвідом і кількістю складається власна думка не тільки стосовно весільної зйомки, але й інших аспектів весільного дня. Порядок подій на весіллі, вибір тамади та ресторану, весільні аксесуари – досвідчений фотограф зможе легко підказати вам типові помилки молодят і порадити, як їх уникнути. На попередній зустрічі задайте кілька питання на абстрактні від весільної зйомки теми: “Який макіяж краще зробити?”, “Який букет весільний букет вибрати до нарядів?”. Зовсім необов’язково слідувати даним порадам, але ви відразу зрозумієте наявність досвіду у даного весільного фотографа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button