Різні цікавинки

Як правильно вибрати робочі рукавиці

Сучасне виробництво нерідко пов’язане з різними дратівливими факторами, тому для виключення випадків ПП використовується спецодяг, елементи якого надійно оберігають робітників від травм. Особливу роль тут відіграють рукавички робочі, які дозволяють захистити руки від скалок, порізів, а також від впливу різних хімічних речовин, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Як же вибрати подібні рукавички?

22-12-14-foto-600x369-1

Класифікація

Зараз на ринку можна зустріти вироби двох видів:

 1. Бавовняні;
 2. ПВХ.

Саме ці два види користуються найбільшим попитом. У ряді випадків робочим можуть знадобитися і гумові рукавички, але вони, як правило, більше підходять для господарсько-побутових потреб і непридатні для роботи з агресивним середовищем.

Сфера застосування

Для правильного вибору робочих рукавиць необхідно розглянути сферу їх застосування:

 • робота за токарним верстатом;
 • кладка цегли;
 • заміна автомобільних покришок;
 • буріння свердловин і робота в металургії;
 • прокладка кабелю.

Враховуючи широкий спектр використання даної продукції, можна виділити кілька основних критеріїв, яким повинні відповідати робочі рукавички:

 • міцність;
 • еластичність;
 • щільне прилягання до руки;
 • вогнетривкість;
 • наявність гумових вставок на долоні.

Такі рукавички будуть ідеальним вибором для виробництва. Вони не будуть створювати дискомфорт при носінні і дозволять працівникам виконувати свої обов’язки в точній відповідності з діючими нормативами з охорони праці. У ряді випадків характеристики можуть дещо відрізнятися від тих, що були наведені вище. Наприклад, якщо підприємець вибирає перчатки робочі оптом х/б для сільськогосподарських робіт, то їм не обов’язково володіти вогнетривкими властивостями. З цього можна зробити висновок, що остаточний вибір робочих рукавиць залежить від унікальних особливостей підприємства. Якісні рукавички забезпечать безпеку співробітників.

Щільність в’язки х/б рукавичок

7 клас – найпопулярніший варіант, забезпечує середню міцність рукавички х / б;

7.5 клас – володіє більш високою міцністю, оскільки при виготовленні використовується більш щільна нитка;

10 клас – має підвищену міцність. Використовується при виконанні особливо небезпечних робіт.

При покупці робочих рукавиць і рукавичок слід перевірити не тільки якість їх виконання, а й заявлені виробником властивості. Крім того, вибираючи робочі рукавички, зверніть увагу, щоб вони не лише забезпечували надійний захист рук, але й підходили за розміром.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button