Різне

Як правильно зняти офіс

Перебуваючи в пошуку офісу, зверніть увагу на позначення класів офісних приміщень. Традиційно використовується система позначень A, B, C, D.

Для кожної організації питання приміщення – один з ключових. Практично будь-якій фірмі чи підприємцю потрібен офіс, де можна розмістити співробітників, організувати місця для їх щоденної роботи, проводити переговори і приймати клієнтів.

Існують два варіанти – або купівля приміщення, або його оренда. Перший варіант в основному підходить для великих компаній, для яких трата подібного роду не вдарить по бюджету, або для невеликих стабільних компаній, який не планують розширення. Якщо ж планується розширення діяльності фірми і можливо, що через рік-два доведеться перебиратися в більше приміщення, немає особливого сенсу витрачатися на покупку офісу. Для молодих організацій та підприємців http://bs-rent.ru/ найчастіше є єдиною можливістю.

18-11-14-foto-cikavosti500x333-1

Так як же вибрати офіс, максимально відповідний вашим потребам? Що це буде: офіс продажів, шоу-рум, тихий офіс? Для прикладу, офіс турагентства ідеально буде розмістити в історичному центрі, в місці високої прохідності: на першій лінії будинків, з окремим входом або в популярному торгово-розважальному центрі. Стоматологічна клініка, навпаки, зручно розміститься в спальному районі, де її зможуть відвідувати жителі навколишніх будинків.

Перебуваючи в пошуку офісу, зверніть увагу на позначення класів офісних приміщень. Традиційно використовується система позначень A, B, C, D. Відмінності між класами С і В зазвичай досить розмиті.

Офіси класу А базуються в нових офісних будівлях з інфраструктурою міжнародних стандартів, цілодобовою охороною, виділяються високою якістю обробки й оптимальним плануванням, розташовані в місцях хорошої транспортної доступності (зазвичай в центрі міста).

Будівлі класу B – золота середина серед офісів. Ключові відмінності від офісів класу А – вартість обробки та інженерних комунікацій і менш зручне розташування. Найчастіше офіси класу А переходять в категорію В після декількох років експлуатації під впливом постійно зростаючих стандартів. Також популярна схема, при якій компанія має офіс класу А, де розміщується топ-менеджмент – для представницької діяльності, і офіс класу В, де розташовуються інші працівники фірми.

Клас С – такі офіси часто розташовуються в будівлях колишніх заводів або НДІ, мають набагато менше презентабельний вигляд, володіють меншим набором можливостей і послуг, розташовані в значній віддаленості від транспортних вузлів, мають дуже маленьку парковку. Досить одного з цих критеріїв, щоб будівлю не можна було позначити категорією В.

Офіси класу D незначно відрізняються від офісів класу С, і в основному переоснащені з самого початку не призначених для офісної діяльності приміщень. Ремонт і інженерні комунікації в таких офісах морально і фізично давно застаріли і найчастіше єдиний їхній плюс – низька ціна.

Яким буде ваш потік відвідувачів? Якщо відвідувачі будуть постійно приходити в ваш офіс, то не варто вибирати приміщення там, де існує суворий пропускний режим і обмеження по режиму роботи. З іншого боку, таке місце підійде для «тихого офісу» для ваших власних співробітників.

Подумайте про зручність своїх відвідувачів – територіальне розміщення офісу є одним з найважливіших чинників. Офіс має розташовуватися в кроковій доступності від станцій метро, не більше ніж в 15-20 хвилинах пішки. Також варто постаратися вибрати місце, зручне з точки зору автомобільних розв’язок і вільного під’їзду.

Вирішіть заздалегідь, які функціональні приміщення ви збираєтеся розмістити в офісі: хол, кабінет директора, бухгалтерія, відділи продажів; чи будуть потрібні вам серверна, окрема вбиральня і т.д. Відповідно, виходячи з цього, визначитеся, який вам буде потрібно метраж офісу і обов’язково уточніть у орендодавця, чи включаються в орендну ставку площі загального користування: ліфти, коридори, сходові клітки. Також важливо знати, чи включені у вартість комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Зверніть увагу на наявну обробку приміщень і уточніть можливості та умови перепланування та ремонту.

При особистому відвідуванні будівлі, де розташований ваш потенційний офіс, огляньте все, чим вам належить користуватися: кафе, конференц-зал, вбиральня.

Якщо ви відкриваєте салон краси або кафе, то для вас буде дуже важливо стан інженерних комунікацій. Також важливі і можливості телекомунікації – доступ в інтернет, телефонія, цифрове телебачення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button