Різне

Пейнтбол – спорт українців

foto_cikavosti_02.09.2014-01Люди зі спеціальним спорядженням та відповідно екіпіровані, бігаючи поміж штучними перешкодами чи на природі, стріляють один по одному кульками з фарбою.

Оце і є короткий виклад суті гри в пейнтбол – надзвичайно популярної у всьому світі військово-технічної розваги та спорту.

Пейнтбол – це спорт, який підтримує будь-яку людину в найкращій фізичній, розумовій та й нервово-психічній формі, тобто знімає стрес, що актуально особливо зараз.  Цей спорт вдосконалює і витривалість, і швидкість, і тактичне мислення, і початково тренує влучність у стрільбі. А ще це командна гра, яка дозволить відмінно організувати відпочинок колективу спільнодумців у будь-яку пору року чи згуртувати його.

Найкраще почати займатись пейнтболом під керівництвом досвідченого інструктора. На сайті http://paintballshop.ua  можна дізнатись подробиці та отримати необхідну інформацію.  Прийнявши рішення пограти у пейнтбол – одразу прямуєте в пейнтклуб. Там же на сайті дізнаєтесь, де знаходиться і в інших містах.

Для початку потрібно взяти з собою лише гроші (причому досить невеликі), та міцне спортивне взуття. За свої кошти ви отримаєте консультацію, прокат захисного екіпірування та спеціального спорядження для вистрілювання кульок з фарбою тощо.

Погравши раз-другий, сформувавши свою команду чи долучившись до іншої, ви неодмінно впевнюєтесь, що пейнтбол – це саме ваш вид спорту.  І тоді вам захочеться мати власне спорядження. Тут вам на допомогу завжди прийде магазин paintballshop.ua та його величезний асортимент на будь-який смак, вимоги і гаманець. Єдине, що об”єднує все це різноманіття пейнтбольного добра – це висока якість. А там уже вибирайте, що вам більше до вподоби.

Найголовніший предмет спорядження – це маркер. Так називають “зброю”, яка вистрілює кульки. Самі кульки зроблені на желатиновій основі, вони м”які та наповнені харчовою фарбою, яка зовсім нешкідлива та легко змивається. Кулька вистрілюється з маркера потоком стисненого повітря та летить зі швидкістю понад 90 метрів на секунду. При влучанні кулька розривається та залишає пляму фарби.

Щоб не ушкодити очі і прикрити тіло від синяків, використовується захисне екіпірування. Це в першу чергу каска, маска та спеціальна одежа. В активній грі бажаний захист для колін, ліктів, шиї, грудної клітки. Власне, саме завдяки захисту за статистикою, зібраною страховими компаніями, пейнтбол є більш безпечним, ніж той же футбол.

Правила гри, велика кількість її сценаріїв чудово підходять людям будь-якого віку, фізичного стану і навіть жіночої статі. Пейтнболісти гаряче підтвердять: дівчата у спорядженні під час гри виглядають особливо привабливими. А досвідчені пейнтболістки – ті чудово знають, як гра поліпшує форми та зміцнює нерви… Але якщо таке завдання не стоїть – то, врешті, є багато сценаріїв пейнтболу, де навіть необов”язково вміти швидко бігати, – вистачить лишень завзяття та бажання звитяги!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button