Поради

Як правильно вибрати тарілки для кухні?

Тарілки є необхідним аксесуаром у наших домівках, вони здатні додати додатковий штрих до щоденного столу та створити потрібну атмосферу, коли ми влаштовуємо вечерю з друзями. Сьогодні ми хочемо надати вам кілька порад щодо типу тарілок, які найкраще відповідають вашим потребам. Коли ви розумієте, що вам потрібен новий набір тарілок, це нормально мати кілька сумнівів і не знати, як зорієнтуватися у величезній пропозиції матеріалів, візерунків і композицій, які ми можемо знайти у продажу.

Звичайні чи прикрашені тарілки?

Зрозуміло, що однотонну тарілку, особливо нейтрального кольору, буде легко поєднувати з усім, але іноді вибрати білий означає залишитися непоміченим і результат буде непривабливим. З іншого боку, навіть при виборі посуду ви повинні зважати на вибір, зроблений в загальних рисах для вашого будинку. 

Ви мінімаліст чи максималіст? Подивіться на композицію зі скатертини та серветки. Немає сенсу закохуватися в набір тарілок з жовтими лимонами, якщо вони відверто суперечать іншим елементам вашого посуду. Також врахуйте зону, в якій ви хочете накрити стіл. 

Де ви знаходитесь? Є тарілки, прикрашені красивими коралами та рибками, але, можливо, не підходять для міського та цілорічного сервування. Абстрактні малюнки, вкраплення кольорів або, навпаки, геометричні малюнки також гарні в поєднанні з квітковими візерунками чи візерунками. Отримуйте задоволення, створюючи максималістське сервування столу, якщо вам це під силу, і шукайте спільну нитку провідного кольору. Проте, якщо ви не впевнені, ви завжди можете знайти заспокійливий комфорт однотонної класичної форми або замість цього сучасні лінії кераміки, щоб створити красиву природну атмосферу. У цьому випадку ми рекомендуємо звернути увагу і на скляні тарілки та використовувати комбінації матеріалів з різною зернистістю, тобто віддавати перевагу контрасту матеріалів.

Тарілки: скільки посуду варто купити?

Можливо, ви помітили, що коли вам потрібно купити столовий сервіз, люди часто говорять про сервіз на 18 або 36 предметів. Але що саме мається на увазі? А скільки тарілок взагалі треба купувати? Коли ми говоримо про набір з 18 предметів, ми маємо на увазі набір на 6 осіб, який складається з обідньої тарілки, супової тарілки та фруктової тарілки. З іншого боку, коли ми говоримо про набір із 36 предметів, ми маємо на увазі 12 обідніх тарілок, 12 супових тарілок і 12 фруктових тарілок, до яких зазвичай можна додати тарілки для сервірування.

Загалом, ми радимо купити тарілки недорого і не менше ніж з 18 штук, тому що навіть якщо вас вдома двоє-троє, вам захочеться когось запросити, або, простіше кажучи, наявність кількох зайвих тарілок дозволяють не мити посуд під час кожного приймання їжі. На додаток, якщо можливо, також придбати більше плоских тарілок, оскільки вони зазвичай використовуються частіше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button