Різне

Як продовжити життя новорічній ялинці ?

Як продовжити життя новорічній ялинці ?Скоро саме довгоочікуване і всіма улюблене свято – Новий рік. Ми не уявляємо його без лісової красуні ялинки. Ми дамо вам поради, як продовжити життя новорічній ялинці.

Головне завдання – продовжити життя ялинки, зберегти дерево живим, не дати обсипатися хвої у квартирі. Існує декілька способів. Поставте ялинку в каструлю, наповнену трьома літрами води, в яку додайте 5 грамів лимонної кислоти, 6 грамів желатину і 16 грамів товченої крейди. Перед тим як поставити ялинку в розчин, доречі, можете елки купить киев , треба обрізати стовбур гострим ножем, щоб відкрити свіжі пори. По мірі всмоктування розчину додавайте в посудину воду.

Можна поставити ялинку в посудину з живильним розчином, приготовленим з розрахунку: 25-40 грамів солодкого сиропу, 1 чайна ложка квіткового добрива і 1 чайна ложка відбілювача для бавовняних тканин на літр води.

Поживний розчин можна приготувати з розрахунку: 3 столові ложки препарату для миття шибок “Нітхінол”, 1 столова ложка гліцерину на літр води. Термін дії розчину 10 днів, після чого його замінюють свіжим, а через 10 днів – звичайною водою.

Читайте також: Історія виготовлення новорічних листівок

Можна поставити ялинку в посудину з поживним розчином, що складається з 2 столових ложок потрійного одеколону, 1 столової ложки гліцерину і 1 літра води. Через 10 днів розчин замінюють новим.

Щоб ялинка не обсипалася, тримайте її на холоді, днів за два перед установкою в кімнаті опустіть кінець стовбура у відро з відстояною водою, в яку додайте 2-3 столові ложки гліцерину.

Зніміть кору з низу стовбура на 10 сантиметрів і помістіть ялинку в відстояну воду, стежачи, щоб вода завжди була вище того місця, де обрізана кора .

Щоб довше зберегти ялинку зеленою, можна поставити її у відро з водою, додавши у воду 0,5 чайної ложки сечовини (городнє добриво).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments