Поради

Як провести воду в будинок?

Заміський будинок — це прекрасно по всіх параметрах. Свіже повітря, тиша, близькість природи, а в кращому випадку ще й власний сад і город — все це надихає на відпочинок і умиротворення. Але вкрай складно все це облаштувати без води, яка буде завжди «під рукою». Близкість колодязя і джерела — це незручно, несучасно і непрактично, тому найкраще потурбуватися проведенням води прямо на свою ділянку. Як знайти воду на ділянці?

12-05-16-foto-600x402-1

Пошуки води на заміській ділянці можуть здійснюватися багатьма способами. Перший і найпростіший — запросити фахівців, які проводять бурение скважин киев и киевская область, вони приїдуть з найнеобхіднішим і сучасним обладнанням і за короткий термін визначать найвірніше місце для буріння свердловини, в залежності від глибини, на якій знаходиться родовище, а також від якості і складу ґрунту.

Але можна обійтися і без допомоги професіоналів. Можна спостерігати за погодою і за живністю, якщо така мешкає на вашій ділянці. Зокрема, собаки риють собі лунки саме там, де відчувають близькість води, так як ґрунт в таких місцях забезпечує їх більшою прохолодою. І навіть якщо у вас немає тварин, поспостерігайте за звичайними мошками, які починають літати під вечір — вони збиваються в зграйки саме біля тих місць, де вода максимально близька до поверхні землі. Більш того, якщо ґрунтові води знаходяться близько, до вечора над цією ділянкою землі згущується невеликий туман, за яким також можна визначити підходяще місце для свердловини.

Як пробурити свердловину? Якщо ви не знавець технології буріння і пристрою водяної свердловини, краще довірити цю задачу професіоналам, які точно будуть знати, що роблять. Тип свердловини і обсяг робіт по її буріння визначається по одному головному параметру — глибина родовища води. Чим глибше розташовуються водовмісні пласти, тим серйозніше буде обладнання і складніша процедура буріння. Таким чином, до п’ятдесятиметрової глибини можна впоратися своїми силами, вибравши піщану свердловину або «абіссінський колодязь». Для більш глибоких свердловин вибирають артезіанську свердловину і для її буріння краще викликати спеціальну бригаду майстрів, які оснастять ділянку водою не тільки швидко, але і якісно.

12-05-16-foto-600x402-2

Що потрібно для водопостачання будинку? Припустимо, на ділянці вже пробурили свердловину, але це ще не останній етап оснащення будинку водою. У вже готову свердловину встановлюють спеціальну трубу, і фільтр — одну з головних складових всієї конструкції, адже саме фільтр буде очищати воду від залишків ґрунту, піску, каміння та інших чужорідних елементів. Після того, як воду очистять, встановлюється насос, зазвичай використовують насоси свердловин, головне — правильно підібрати потужність, діаметр труби, а також відстань між джерелом і будинком. Отже, оснащення заміського ділянки водою — серйозне завдання, але необхідна для комфортного житла.

Кнопка «Наверх»