Різне

Властивості дорогоцінних каменів

Дорогоцінне каміння, як і метали, володіють енергетичними вібраціями лікувального властивості. Лікувальна енергія коштовностей і каменів може активізуватися, якщо носити їх у вигляді прикрас – браслетів і кілець, або розміщуючи дорогоцінні камені на ніч у воду і випиваючи цю воду на другий день. Коштовності можна очистити, помістивши їх в солону воду на два дні. Своїми позитивними і негативними вібраціями коштовності випромінюють і в той же час відштовхують енергію. Вони активізують енергетичні центри в тілі, допомагаючи розвинути чутливість.

dorohocinne_kaminia_550

Кожному місяцю народження людини відповідає найбільш підходящий камінь:

Січень – гранат,
Лютий – аметист,
Березень – геліотроп
Квітень – алмаз
Травень – агат
Червень – перли
Липень – рубін
Серпень – сапфір
Вересень – місячний камінь
Жовтень – опал
Листопад – топаз
Грудень – рубін

Які камені краще використовувати?

Для здоров’я – аметист, геліотроп, перли.
Щоб відчути тонкий вплив енергії – алмаз, ляпіс блакить, рубін.
Для привабливих якостей – геліотроп, перли.
Для розвитку психічних здібностей – ляпіс лінквіс.
Для сприйнятливості – агат, берил.
Для створення загального захисту – берил, ляпіс лінквіс.
Для захисту від застуди – вуглецева сталь.
Для захисту від гніву – перли, опал.

Свойства драгоценных камней

АГАТ. Димчастого кольору. Агат захищає дітей від страху і допомагає дітям раніше почати ходити, підтримує їх рівновагу. Цей коштовний камінь стимулює духовне пробудження. Агат містить елементи ефіру, вогню і повітря. Його потрібно носити у вигляді шийного браслета в золотому намисті.

АМЕТИСТ. Блакитний або фіолетовий. Містить елементи ефіру і води. Дає приватне благородство, любов, співчуття і надію. Допомагає контролювати емоційний темперамент. Аметист потрібно носити на шиї в золотому намисті.

БЕРИЛЛ. Жовтий, зелений або блакитний. Містить елементи вогню і ефіру. Сприяє інтелекту, могутності, престижу і положенню в суспільстві. Підвищує цінність мистецтва і музики. Його потрібно носити на шиї в срібній оправі або в срібному кільці, надітому на вказівний палець лівої руки.

ГЕЛІОТРОП. Цей кварцовий камінь містить трохи крапель червоного кольору. Допомагає зупинити крововилив, є кращим кровоочисним засобом. Допомагає духовному вихованню дітей. Хороший засіб від хвороб печінки, селезінки і при анемії. Містить в собі вогонь і воду. Його потрібно носити на шиї в золотому намисті поблизу серця.

АЛМАЗ. Білий, блакитний або червоний. Енергія цього дуже вишуканого дорогоцінного каменю несе тонкі вібрації до серця, мозку і тонким тканинам. Алмаз є вишуканим омолоджуючим каменем. Він приносить процвітання і духовне піднесення. Він допомагає створити близькі родинні узи, тому традиційно пов’язаний з одруженням. Він містить ефір, повітря, вогонь, землю і воду. Алмаз потрібно носити на правому безіменному пальці в золотом кільці. Потрібно зауважити, що алмаз низької якості може надати негативний ефект на тіло.

ГРАНАТ. Силікатний матеріал з різними кольорами: червоним, коричневим, чорним, зеленим, жовтим і білим. Червоний, жовтий і коричневий кольори граната мають цілющий ефект. Червоний гранат містить вогонь і землю, зелений – вогонь і повітря, білий – воду. Гранат можна носити на шиї в золотій оправі.

ЛАЗУРІТ (ЛЯПІС ЛАЗУРІТ). Блакитний, фіолетовий або зелений. Цей камінь зміцнює очі, використовується для лікування різних очних хвороб. Лазурит – небесний, сакральний камінь. Містить вогонь, ефір і воду. Його потрібно носити на шиї в золотому намисті.

ЛЯПІС ЛІНКВІС. Блакитний. Має ті ж властивості, що й лазурит. Допомагає при медитації, приносить удачу.

МІСЯЧНИЙ КАМІНЬ. Сірий і білий. Цей камінь поглинає місячну енергію, що можна зробити висновок з його зовнішньої спорідненості з місяцем. Заспокоює розум. Містить в собі воду, повітря і ефір. Місячний камінь тісно пов’язаний з людськими емоціями і впливає на тілесну воду. Якщо людина страждає від емоційних стресів і відчуває занепокоєння при новому місяці або повному місяці, він повинен носити місячний камінь, поміщений в срібну оправу у вигляді кільця на правому безіменному пальці.

ОПАЛ. Червоний, жовтувато-червоний або оранжево-жовтий. Опал сприяє росту дітей. Сприяє почуттю прихильності і дружності. Це камінь Бога, любові, віри, співчуття, творчості і розуміння в сфері родинних взаємин. Він містить воду, вогонь і ефір. Його потрібно носити на правому вказівному пальці в золотій оправі або як шийний браслет, в золотому намисті.

ПЕРЛИ. Ця коштовність – органічний продукт матері перлів – устриці. Перли містять воду, повітря і землю. Містять ще карбонат кальцію, що створює охолоджуючий ефект і заспокійливі, цілющі вібрації. Як очищення попелом він вживається для шлунку і при запаленні кишечника, як внутрішнє. Може застосовуватися при лікуванні гепатиту і при жовчних каменях. Той, хто схильний блювоті жовчю, може з успіхом лікуватися попелом перлів. Перли потрібно носити на правому безіменному пальці в срібному кільці.

ЧЕРВОНИЙ КОРАЛ. Цей коштовний камінь, що прийшов з моря, поглинає енергію планети Марс. Червоний корал містить карбонат кальцію. Він очищає кров і допомагає контролювати ненависть, гнів і заздрість, якщо носити його на вказівному або безіменному пальці правої руки. Він містить воду, землю і вогонь.

РУБІН. Червоний. Цей камінь допомагає концентрації і дає розумову силу, зміцнює серце. Рубін містить вогонь, повітря і ефір. Його потрібно носити на лівому безіменному пальці, в золотому або срібному кільці.

САПФІР. Фіолетового або пурпурного кольору. Вживається для протидії негативному впливу планети Сатурн і допомагає при ревматизмі, неврологічному болю, епілепсії, істерії. Містить повітря і ефір. Сапфір потрібно носити на шиї, в золотій оправі.

ТОПАЗ. Жовто-солом’яного, винно-жовтого, зеленуватого або червонувато-блакитного кольору. Цей коштовний камінь сприяє пристрасті і зменшує страх. Топаз дає силу інтелекту. Містить в собі вогонь, ефір і повітря. Топаз потрібно носити на вказівному пальці правої руки в золотом кільці або у вигляді шийного браслета в золотому намисті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments