Різне

Як вибрати бензиновий генератор?

Бензинових генераторів існує безліч. Вони відрізняються між собою за такими параметрами, як потужність, кількість фаз, спосіб запуску і так далі. Особливе значення має наявність захисного кожуха. Даний аксесуар допомагає не тільки знизити рівень шуму, що виробляє пристрій, але й надає можливість використовувати апарат на відкритому повітрі.

12-05-15-foto-600x600-1

Окремої уваги заслуговує всепогодний захисний кожух. Його наявність дає стовідсоткову гарантію, що при будь-яких погодних умовах генератор буде стабільно виробляти електроенергію. Такий пристрій можна без найменших побоювань брати в ліс, на рибалку і залишати під відкритим небом навіть під час дощу.

Потужність генераторів варіюється в широкому діапазоні. У магазині ProstoOn продаються агрегати, здатні відтворити від 3 до 1000 кВА. До додаткових переваг майданчика можна зарахувати безкоштовну доставку і широкий вибір товарів (близько 20 000 найменувань).

Особливості бензинових генераторів

Апарати бувають двотактними і чотиритактними, останні володіють великим запасом потужності і вважаються більш надійними. Особливу увагу при покупці потрібно приділити кількістю фаз. Існують однофазні та трифазні апарати. Перший вид найчастіше купується для невеликих заміських будинків і котеджів. Це пов’язано з тим, що в будівлях такого типу монтується електропроводка на одну фазу. Проте можливий і протилежний варіант.

При наявності спеціального обладнання трифазний генератор можна підключити в однофазну електричну мережу. Але для цього знадобиться фазозсувний конденсатор. Тому найкращим варіантом буде підбір агрегату згідно специфікації мережі.

Бензинові електростанції також можна класифікувати згідно швидкості обертання валу на низько- і високообертові. Перші купуються для постійного використання, другі для випадків, коли необхідне альтернативне джерело живлення. У моделях з великою кількістю обертів, рекомендований показник використовуваних мотогодин в рік не перевищує 500.

Залежно від особливостей конструкції пристрою бувають з рамою і без неї. Безрамні агрегати традиційно мають меншу вагу і є більш компактними. Також у них є ручка для перенесення. Апарати, оснащені рамами, мають додатковим захистом всіх вузлів у вигляді спеціального каркаса.

До окремого підвиду варто віднести генератори з автозапуском. Вони автоматично реагують на зникнення електрики в мережі. Запуск здійснюється за допомогою складної електронної системи.

Як розрахувати потужність?

Для початку потрібно скласти повний список електричних приладів і дізнатися їх потужність. Для освітлювальних приладів, паяльників і електронагрівачів, потрібно додати додатково 15-20 відсотків потужності. З електронікою індуктивного типу (телевізори, холодильники, компресори), базові показники рекомендується множити в 2-3 рази. Генератора потужністю на 2 кВт буде достатньо для заміського котеджу, на 6 кВт для невеликої будівельної площадки (в якості альтернативного джерела).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button