Різне

Як вибрати дитячий трикотаж?

trikotazh-dlya-detey-optom_250Будь-якй урочистий захід у дитини змушує нас купувати своїм маленьким принцесам і принцам такі святкові наряди, які рясніють численними декоративними деталями, тоді як при виборі повсякденного для них одягу в першу чергу наша увага концентрується на зручності і комфортності такого одягу.

А при виборі слід пам’ятати, що будь-яка дитяча річ повинна дозволяти дитині грати, бігати і стрибати стільки, скільки вона сама цього забажає, і вона ні в якому разі не повинна створювати для неї незручностей. Ідеальною в цьому відношенні тканиною є трикотаж, оскільки він чудово розтягується і знову повертається до первісної своєї форми.

В даний час прилавки магазинів, а також інтернет- майданчиків рясніють різними дитячими трикотажними речами … Наприклад, ви можете придбати http://www.modamini.ru/, та й ще й заощадите. Окрім того ви маєте гарантію, що матеріал якісний та простий у догляді, так як прати дитячий одяг необхідно досить часто.

Безпечним щодо здоров’я дитини можна позначити виключно натуральний дитячий трикотаж, і при виборі речей ні в якому разі не варто про це забувати. Незважаючи на те, що у трикотажних матеріалах для пошиття одягу для дошкільнят допускається наявність невеликої кількості синтетичних хімічних ниток, що дозволяє краще зберігати колір і форму таких виробів, в одязі, призначеного для новонароджених, їх бути не повинно.

Вибираючи будь-який трикотажний виріб, звертайте увагу на якість матеріалу, який крім еластичності і можливості розтягуватися, також повинен бути приємним на дотик. Уважно придивіться і до якості шовної стрічки, яка повинна бути рівною, а також до фарбування матеріалу, малюнок не повинен проявлятися на звороті матеріалу.

І хоча трикотаж розтягується досить добре, варто підбирати відповідний розмір, інакше постійне розтягнення в підсумку призведе до того, що річ втратить свій привабливий зовнішній вигляд і форму. Якщо говорити про дитячі спортивні костюми, то в них повинні бути дотримані всі необхідні вимоги щодо повітропроникності і гігроскопічності. Тим самим дитина під час активних занять буде відчувати себе досить комфортно, а можливість застуди буде зведена до мінімуму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button