Різне

Кінець світу лишень успішний бізнес-проект

Кінець світу лишень успішний бізнес-проектВадим Рубель професор Київського національного університету і, за сумісництвом, доктор історичних наук, спростовує будь-які свідчення у календарі та міфології майя про те, що 21 грудня поточного року відбудеться кінець світу. За запевненням історика в день 21 грудня всього лише завершується один з декількох періодів відомого Довгого календаря майя, який тривав майже 400 років і іменувався бактун.

За словами вченого у майя взагалі відсутні будь-які відомості про кінець світу. Крім того він підкреслив, що це була досить важлива дата для самих майя – в цей день влаштовувалося справжнє свято і абсолютно нічого спільного ця дата не має з чутками про кінець світу.

На думку Рубеля, зв’язок між календарем майя і ідеєю кінця світу придумали люди, які отримують пряму вигоду від виниклої масової істерії. Про кінець світу саме 21 грудня поточного року вперше заговорили після невдалого жарту американського історика – маяніста, що він зронив в 90-х роках минулого століття. Дещо пізніше цю ідею підхопили заповзятливі бізнесмени, і перетворили в більш ніж вдалий бізнес – проект.

Практично у всіх країнах заповзятливі бізнесмени заробляють хороші гроші на цьому. Так, наприклад мешканці одного з французьких сіл заробляють на щойно вигаданій гіпотезі про те, що тільки вони виживуть під час Кінця світу.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button