Здоров'я

Курячі яйця нормалізують роботу серцево-судинної системи

Вживання в їжу всього двох варених курячих яєць щодня протягом півтора місяців нормалізують роботу серцево-судинної системи, зокрема роботу судин серця. При цьому вживання даного продукту не позначається негативно на вмісті в крові токсичних тварин жирів. До таких висновків прийшли американські вчені.

21-05-15-foto-600x372-1

Дане твердження про користь курячих яєць для серцево-судинної системи не співвідноситься з сформованими в сучасній медицині думками про негативний вплив курячих яєць на обмін жирів і провокацію формування атеросклерозу. Шкідливий холестерин, який у великій кількості міститься в яйцях курей, зараховується до основних руйнівних факторів стінок судин. У зв’язку з цим лікарі до останнього часу радили людям похилого віку обмежувати вживання в їжу курячих яєць.

Читайте також: 

Між тим, учені штату Кентуккі, США, з’ясували, що споживання яєць сприяє поліпшенню роботи судинних клітин. У нормі ці клітини призводять судини крові в тонус і живлять їх стінки. Разом з позитивним впливом на судини, вчені не виявили збільшення кількості холестерину. Фахівці вважають, що такий явний позитивний ефект яєць не йде ні в яке порівняння з незначним ризиком підвищення холестерину в крові.

Нові дослідження будуть спрямовані на вивчення впливу курячих яєць на судини у людей, які страждають підвищеним холестерином.

Натхнення: www.megamedportal.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть