Різне

Як вибрати і купити дзеркало

Складно уявити будинок, в якому не було б жодного дзеркала. Цей предмет відіграє важливу роль в житті кожної людини. Він не тільки допомагає нам бачити себе з боку. З точки зору вчення фен-шуй дзеркала здатні відображати негативну енергію і не пускати її в будинок. А з дизайнерської точки зору дзеркала допомагають візуально змінити простір, подовжити або розширити приміщення, надати йому об’єм, привнести легкість. Будь-який елітний ремонт квартири передбачає ретельний вибір цього предмета інтер’єру, з урахуванням багатьох факторів.

17-02-15-foto-600x390-1

Дзеркала бувають великими в повний зріст і маленькими, прямокутними і круглими, крім того вони відрізняються за якістю і декоративного оформлення. Як визначитися, яке дзеркало вибрати?

За якими принципами вибирають дзеркало?

Щоб вибрати дзеркало враховують:

  • його якість,
  • плановане місце розташування,
  • функціональне призначення,
  • габарити кімнати,
  • особливості інтер’єру.

Дзеркало як предмет інтер’єру

В першу чергу, ще вдома, вибравши місце розташування дзеркала, оцінюють інтер’єр в цілому і намагаються визначитися з формою і розмірами дзеркала. Прямокутне або овальне видовжене по вертикалі воно дозволить візуально підняти стелю і подовжить кімнату не тільки вгору, але і вперед. Дзеркало з горизонтальним розташуванням дозволить розширити простір. Круглі варто вибирати в тому випадку, якщо вони відповідають загальній концепції дизайну кімнати.

На другому етапі, визначившись з формою, планують, якою має бути рама і чи повинна вона бути взагалі, чи потрібні додаткові елементи декору у вигляді позолоти, напилення, малюнка. Дзеркала неправильної форми в витіюватих рамах під старовину відмінно доповнять інтер’єр у відповідному стилі. Для приміщення в сучасному стилі відмінно підійдуть прямокутні дзеркала з вертикальним або горизонтальним розташуванням в тонкій суворої рамі з деревини під колір меблів. У приміщеннях в стилі хай-тек, а також у ванних кімнатах можуть використовуватися дзеркала без рам. У ванних кімнатах вони не вимагають підвішування і можуть бути наклеєні на кахель у потрібному місці. Саме такі дзеркала ви можете купити у http://mtuman.com.ua/ – української фабрики дзеркал.

Вибір в магазині

У магазині, вибравши відповідний за формою, розмірами і декору варіант необхідно ретельно оглянути його зворотний бік, а точніше, його покриття. Всі дзеркала поділяються на два види за типом покриття: срібні й алюмінієві. Дзеркала з алюмінієвим покриттям коштують дешевше, але програють срібним по відбиваючій здатності, блиску і довговічності.

17-02-15-foto-600x473-2

Дзеркало зі срібним покриттям істотно дорожчі, але їхня якість практично завжди бездоганна. Зазвичай такі дзеркала самі по собі виглядають добротніше, вони важчі і товстіші, а значить, прослужать набагато довше.
Необхідно знати, що для промислових та інших видів дзеркал, виключаючи побутові, для створення відбиваючої поверхні використовують такі речовини, як нікель, хром і навіть свинець. Наявність останнього категорично неприпустима.

Колір тильної сторони дзеркала розповість про все. Так, якщо покриття має блакитний, синій або зелений колір, це дзеркало відрізняється підвищеною вологостійкістю і може використовуватися у ванних кімнатах. Інші кольори покриття вказують на те, що воно не відрізняється вологостійкістю і не здатне витримувати перепади температур.

Про якість дзеркала говорить і гладкість покриття з тильного боку. Чим воно рівніше і рівномірніше, тим якісніше дзеркало. На ньому не повинно бути помітно ніяких сторонніх включень, відколів і подряпин. Ретельному огляду варто піддати і раму, а також систему підвісу, висувне кріплення. Не зайвим буде упевнитися в наявності сертифіката якості.

Справжнє обличчя цього товару можна побачити тільки при якісному природному освітленні. На сонці стають помітні будь-які дефекти поверхні і покриття, достовірно оцінюється точність відображення. Вдивіться у дзеркало, воно не повинно «брехати», а саме, викривляти, повнити, витягати. Особливо уважній перевірці на точність відображення варто піддавати великі дзеркала в повний зріст.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button