Поради

Як вибрати кухню на замовлення: кілька корисних порад

Сучасні кухні на замовлення можуть бути як занадто дешевими, так і шалено дорогими, це багато в чому залежить від виду матеріалу, який буде використовуватися при їх виготовленні. Перед тим, як зробити замовлення кухні, слід ретельно все продумати, обговорити деякі питання з членами сім’ї, прорахувати розміри і тільки після цього приймати рішення. Щоб при виборі http://sem-mebel.com.ua/ не помилитися, необхідно врахувати кілька дуже важливих питань.

19-05-16-foto-600x403-1

10 корисних порад при виборі кухні:

1. Роблячи точні вимірювання для кухні на замовлення, необхідно найбільш уважно поставитися до місця, де вона буде перебувати. Важливо знати висоту підвіконня і стелі, а також довжину кожної стіни.

2. При виборі кухні під замовлення необхідно обговорити з кожним членом сім’ї потрібні для нього побутові прилади і відповідно до цього продумати їх розташування і положення кухонних меблів щодо них.

3. Щоб замовлення кухні обійшлося не дорого, а замовлені предмети оптимально підійшли для приміщення, найкраще на аркуші в клітинку в масштабі намалювати майбутню кухню, з огляду на розташування побутових приладів і меблів.

4. Перед тим, як зробити замовлення кухні, важливо обговорити з усіма членами сім’ї її стиль і колір. Дуже важливо, чи буде майбутня кухня оформлена в класичному стилі, або знадобляться сучасні елементи дизайну.

5. Щоб замовлення виготовлення кухні не було занадто обтяжливим, важливо перед його оформленням уважно вивчити ринок. Для цього потрібно почитати кілька статей про кухні на різних сайтах, відвідати кілька інтернет-магазинів і вивчити пропозиції кількох виробників кухонних меблів.

6. Індивідуальне замовлення кухні неможливе без визначення її бюджету. Коли відбувається замовлення кухні, ціна завжди є визначальним фактором. Вирішення цього питання можна зробити елементарним, якщо відвідати сайти як виробників меблів, так і спеціалізованих магазинів і порівняти запропоновані ціни. Важливо звернути увагу не тільки на ціну за погонний метр, а й на те, що ціна за кілька метрів варіюється як в більшу, так і в меншу сторону.

7. Щоб отримати ідеальний варіант індивідуальної кухні на замовлення, доведеться побувати в декількох меблевих магазинах і своїми очима подивитися, як на дизайн обраних моделей, так і на їх функціональність. Дуже багато корисного і цікавого можна дізнатися від професійних консультантів, які працюють в таких магазинах, іноді їх рекомендації кардинальним чином впливають на остаточний вибір.

8. Дуже важливо завчасно подумати про «начинку», необхідної для майбутньої кухні. Вбудована техніка, висувні шафки, секції – все це вимагає найбільш ретельного планування при замовленні індивідуальної кухні.

9. Побутову техніку теж слід купувати завчасно. Іноді це можна зробити в обраному інтернет-магазині, якщо ж його пропозиції чимось не влаштовують покупця, рекомендується відвідати найближчі супермаркети побутової техніки. Своєчасна покупка побутової техніки допомагає істотно заощадити, оскільки це дає можливість враховувати її габарити під час здійснення замовлення. Важливо також і те, що досвідчені консультанти зможуть відразу ж перевірити, чи підійде замовлена кухня до вже купленої побутової техніки.

10. Особливої уваги вимагає складання вже купленої кухні. Найчастіше її доводиться здійснювати на місці установки. Далеко не всі зможуть зробити це самостійно, тому, оформляючи індивідуальне замовлення кухні, слід відразу поцікавитися, чи надається в інтернет-магазині послуга збірки. Деякі виробники роблять складання безкоштовно. Замовлення збірки кухні у фахівців дозволяє покупцеві бути впевненим, що при монтажі окремі її деталі не будуть пошкоджені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments