Людина

Хвороба Альцгеймера можна виявити за 15 років до появи симптомів

До того часу, як у людей діагностується хвороба Альцгеймера, хвороба вже прогресує до важкої стадії. Але вчені з Університетського коледжу Лондона вважають, що сучасні ефективні методи сканування мозку можуть виявити розвиток слабоумства за 15 років до появи симптомів. За словами експертів, ці методи дозволять знайти і оцінити білки, що утворюють токсичні клубки в мозку, які викликають проблеми з пам’яттю. Вже відомо, що ці білки – бета-амілоїдний білок і тау-білок – утворюють клубки, принаймні, за 10 років до появи симптомів.

4640704610a8d8f47942804f31684edd

Фахівці в даний час використовують передову позитронно-емісійну томографію (ПЕТ) для виявлення скупчень токсичних білків у мозку. Сканування за допомогою радіоактивних індикаторів дозволить знайти й виміряти рівні скупчень білків, давши медикам можливість вчасно почати лікування і більш ефективно управляти початком захворювання.

«Нова технологія дозволяє нам побачити перші ознаки хвороби Альцгеймера раніше, ніж ми коли-небудь могли це зробити, – каже професор Нік Фокс. – В результаті терапевтичні заходи можуть бути зроблені заздалегідь, поки ще руйнування мозку не є значним».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button