Технології

“Розумний” замок з дистанційним управлінням (відео)

Bolt – це новий інтернет-засув для вхідних дверей від Lockitron, який відкривається і закривається за допомогою смартфонного додатки (підтримуються iOS і Android). Крім того, цей додаток дозволяє організувати загальний доступ з іншими людьми (наприклад, з гостями або членами сім’ї), причому людині потрібно буде всього лише завантажити собі додаток. Продажі Bolt почнуться в березні цього року за ціною в 99 доларів.

1-01-02-2015-600-407

Відмикання замка може здійснюватися не тільки по команді користувача, але і автоматично – за допомогою вбудованого в Bolt сенсора, який визначає авторизований смартфон при наближенні до дверей. Як і інші схожі девайси, для блокування і розблокування дверей Bolt використовує BLE (Bluetooth з низьким енергоспоживанням), тому перебої в подачі електрики не роблять його марним.

[ads2] Девайсу потрібно чотири AA батарейки, заряду яких вистачає приблизно на півроку. Коли їх заряд буде на межі, девайс відішле користувачеві повідомлення про це електронною поштою.

Крім того, Lockitron пропонує спеціальну програму Key Match, завдяки якій доступ до будинку можна буде як і раніше отримати за допомогою старого комплекту ключів. При установці Bolt користувач зможе підібрати різні замкові пази (підтримуються найпоширеніші формати ключів – наприклад, для замків Schlage і Kwikset), які будуть відповідати комплекту його ключів.

Читайте також: Розумний замок Ґожді повідомляє, хто проник у ваш будинок

Тому, хто захоче керувати замком з віддаленої відстані, потрібно буде купити додатковий аксесуар – Bridge. Він обійдеться додатково в 78 доларів.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button