Головна / Різні цікавинки / Як користуватися парфумами

Як користуватися парфумами

Коко Шанель говорила, що справжня жінка спокушає ще до своєї появи, адже її духи в повітрі відчутні трохи раніше. До того ж парфуми дуже впливають на настрій самої власниці, на її самопочуття, впевненість у собі. А ось їх неправильне використання не дасть такого результату, навіть в тому випадку, якщо аромат, на вашу думку, ідеально вам підходить.

15-02-15-foto-600x436-1

Більшість запахів, існуючих сьогодні, є сезонними. У спекотну пору прийнято використовувати холодні, освіжаючі, легкі парфуми, нудотні ж залиште до холодів. Не вибирайте різкі парфуми, якщо ви відправляєтеся на відпочинок до водойми — в цьому випадку запахи трави, квітів можуть змінити парфум. Для зими купіть теплу туалетну воду.

Парфуми демонструють 3 стадії відчуття запаху. Перша — прелюдія аромату, друга — основна, третя — шлейф парфумів. Щоб духи правильно розкрилися, не варто ними обливатися. Достатньо всього лише кількох крапель. В іншому випадку запах може стати дратівливим.

Розпорошіть духи на чисте тіло, прийнявши попередньо душ. Завдяки теплій воді створиться сприятливий ґрунт для аромату. Пам’ятайте, що довше парфум «живе» на зволоженій шкірі, адже йому є за що триматися, тому використовуйте після водних процедур різні зволожуючі засоби.

Бризкайте з великої відстані — пару сантиметрів від себе. Якщо піднесете флакон близько, на одязі можу залишитися плями. Якщо на парфюмі відсутній розпилювач, то переверніть ємність, притисніть палець до отвору і витягніть кілька крапель. Нанесіть на тіло, не втираючи, інакше духи будуть «звучати» по-іншому, та й стануть швидше випаровуватися. Ніколи не застосовуйте для цієї справи пробку від флакона. У цьому випадку на неї потрапить шкірний жир, який змішається в закритій ємності з духами, порушуючи при цьому їх складний вміст. Після нанесення вимийте руки.

Не варто пахнитися занадто часто, адже аромат через деякий час викликає звикання — ви його просто не відчуваєте, на відміну від оточуючих вас людей. Досить використовувати духи вранці і при необхідності додати трохи ще раз за день.

Наносять парфум на такі місця:

  • На груди, щоб запах просочив ваш одяг.
  • За вуха кілька крапель, особливо це стосується чоловіків, які віддають перевагу сюди наносити одеколон.
  • На шию, щоб духи змішалися з запахом вашого тіла. У цьому випадку створюється унікальний аромат. Він буде притаманний тільки вам.
  • На пульсуючу точку на зап’ясті і на ліктьові згини.
  • За бажанням — під колінами і вище ключиці.

Для нанесення виберіть максимум два місця, інакше вийде перебір. Якщо ви відправляєтеся в ресторан, або вам належить довга поїздка, прогулянка, відвідування кіно, театру, то варто обмежитися розпиленням парфумів на шию в невеликій кількості.

Не рекомендується використовувати парфуми для маскування поту і бризкати на області рясного потовиділення. В іншому випадку аромат туалетної води змішається із запахом поту, що зіпсує звучання духів.

Якщо ви виявили, що ваші духи викликають роздратування, нанесіть їх на внутрішню частину одягу. Але при цьому важливо знати кілька нюансів: шовк і нейлон не здатні довго зберігати аромат парфуму; трикотаж, шерсть, плюш і хутро не втрачають запах, а також здатні навіть поширювати його. Пам’ятайте, що деякі духи здатні завдати тканинам шкоду, а саме зіпсувати їх. Для додання їм запаху краще купити сухі духи.

Намагайтеся не змішувати парфуми. Також пам’ятайте, що певні запахи притаманні декоративній та гігієнічній косметиці, такий як тональний крем, помада, гель для душу, лосьйон після гоління, антиперспирант. Тому, щоб не створити враження парфумерної крамниці, краще вибирати косметичні засоби без запаху або ж з тієї серії, до якої відносяться ваші парфуми.

При використанні парфумів враховуйте, що робити це рекомендується в гармонії з одягом. Наприклад, якщо ви плануєте одягнути джинси, відмовтеся від різких східних парфумів у бік легкого аромату. Для чорної класичної сукні підберіть строгий парфум.

Таким чином, за враження від духів відповідає не тільки парфумер, але й ви, тому користуйтеся ними правильно.

Як правильно вибрати духи:

http://youtu.be/iNhrwZri_fI