Різне

Які рулонні штори підійдуть в дитячу кімнату

story_rulonni_250Дитяча кімната – це особливий простір, і аура тут повинна бути відповідною. У першу чергу кімнату потрібно наповнити затишком, м’яким світлом і позитивною енергетикою. І справа тут не тільки в Фен Шуї (відповідно до якого, під ліжком не повинно бути ящиків для речей та іграшок, щоб створити потрібний простір для вільної циркуляції Ци). Кімната дитини – це жива субстанція, і у неї теж є свої біоритми, які і потрібно підлаштувати під біогодини вашого чада.

З особливою чуйністю слід підходити при установці http://www.shtor.ru/ для зовсім маленьких жителів – адже за спостереженнями психологів, та обстановка, в якій буде рости маля в перші роки свого життя, формує його ставлення до навколишнього.

Якщо розглядати кімнату діточок постарше, то навряд чи можливо уявити робочий стіл школяра без монітора комп’ютера або телевізора. А якщо є комп’ютер, то виникає така трудність як відблиски з екрану монітора, що заважають дитині зосередитися на навчальний лад і до всього іншого неабияк псують зір юних очей.

Ось кілька порад, як за допомогою рулонних штор убезпечити дитячу від проникнення яскравого сонячного світла, від грайливих стрибаючих світлових зайчиків на моніторі.

Оскільки основою тканинного полотна для ролло служить поліестер, який набуває вид натуральних волокон, то краще віддати перевагу рулонним шторам під бавовна і льон.

У більшості випадків при виборі рулонних штор в дитячу кімнату схиляються до тканини Black-out (100 % світозатемнення), з причини, що саме цей вид ролло зможе забезпечити здоровий сон вночі і комфортний сприятливий клімат днем. Вибір кольорів тканини дуже індивідуальний. Але не варто переборщувати з малюнками і дивовижними візерунками. Чому, запитаєте ви? Адже хочеться, щоб дитинство було схожим на казку. Дивіться на перспективу, адже через два-три роки ваше дитя виросте, і динозаврики на рулонних шторах виглядатимуть більш ніж безглуздо. Тому зупинитися краще на чому-небудь більш стриманому, без агресивних малюнків. Це елементарне правило потрібно дотримуватися особливо, якщо шпалери в дитячій містять багато абстракцій і яскравих фарб. І, навпаки, при спокійному інтер’єрі штори в дитячій необхідні яскраві, щоб на них малюк міг концентрувати свою увагу. Головне, щоб колір штор не містив темні тисненні відтінки.

І останнє, можете безбоязно вибирати рулонні штори, тому що сьогодні даний вид штор тестуються по оптичних, вогнестійких і дизайнерських властивостях, а також технічним характеристикам за допомогою лабораторних досліджень і комп’ютерних розрахунків, тому всі технології дотримані і вони є екологічно безпечними.
А вже в який колір пофарбувати настрій дитячої кімнати і вашого малюка, вирішувати виключно вам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button