Різні цікавинки

Як вибрати паркетну дошку?

parketna_doska_250«Як вибрати паркетну дошку?» – питання, з одного боку, просте, а з іншого – вкрай складне і відповідальне. Здавалося б, все гранично просто: прийшов в магазин, вибрав вподобаний колір і фактуру, заплатив гроші і спокійно чекати доставку будматеріалу на об’єкт.

Однак, такий підхід в корені невірний, і часто призводить до того, що покупець купує неякісний товар з малим терміном служби за високою ціною. Щоб вберегти вас від таких покупок, ми детально розповімо Вам: як вибрати паркетну дошку.

Перше, що потрібно з’ясувати, – з якої деревини вироблена паркетна дошка. Сьогодні виробники використовують як традиційні породи дерева, так і ті, що відрізняються своєю красою, а також дорожнечею, екзотичністю. Найпопулярнішою породою є паркетна дошка дуб. Крім декоративних властивостей, різновид використовуваного дерева впливає і на підсумковий термін служби Вашої підлоги.

Добре, тепер ми знаємо як вибрати паркетну дошку по використовуваному матеріалу, але це ще далеко не все! Величезну увага слід приділити вибору конструкції замкової системи. Саме від неї залежить щільність з’єднання окремих дощок одна до одної і монолітність майбутнього покриття в цілому. Дуже важливо, щоб замки міцно фіксували кожен елемент, так як від цього буде залежати комфорт пересування по будинку, а також довговічність підлоги.

Тепер давайте розберемося, як вибрати паркетну дошку за кількістю смуг на лицьовій стороні. Тут покупцеві може бути запропоновано кілька варіантів. Зокрема, паркетная доска upofloor може мати лицьову сторону без поділу на сегменти, імітуючи цільну деревину. Також буває дошка, лицьова частина якої сформована з двох – трьох і більше ламелей, що дозволяє виробникові в широкому діапазоні варіювати візерунок і малюнок матеріалу.

Думаєте, що тепер Ви розумієте: як вибрати паркетну дошку? Ні, це ще не все. Важливим критерієм вибору є захисний матеріал, яким оброблена паркетна дошка. Для цих цілей використовується лак або спеціальне масло. Лакована дошка відрізняється характерним блиском і виразністю деревного малюнка. Промаслена ж дошка, навпаки, має благородний матовий колір, дозволяючи наповнити приміщення особливим шармом і дорожнечею.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button