Різне

Як продавати в інтернеті без значних капіталовкладень?

e-shop_250За результатами досліджень, проведених фахівцями Асоціації компаній інтернет-торгівлі (АКІТ), щорічний обсяг ринку електронної торгівлі в Росії перевалив за межу в 500 млрд. рублів. А кількість інтернет – магазинів до початку 2014 року перевищила позначку в 40 тис.

Зважаючи на таке помітне зростання інтернет продажів у багатьох інтернет-користувачів виникає бажання теж почати продавати в інтернеті які-небудь затребувані товари (детскую одежду, товари для будинку або навіть автозапчасти и комплектующие). Але що робити, коли стартовий капітал відсутній, а відповідно немає можливості і зробити великі капіталовкладення. Виявляється, навіть у такому випадку можна успішно розвинути свій бізнес в інтернеті.

Для початку потрібно визначити найбільш затребувані користувачами Інтернету товари. Для цього слід скористатися сервісом wordstat.yandex.ru, який видасть кількість запитів на подібний товар. Всі запити по товарах, що цікавлять слід починати зі слова «купити». Якщо кількість подібних запитів, зроблених користувачами, досить велика і складає декілька тисяч, то товар затребуваний, і можна займатися його продажами. Найбільш затребувані побутові товари, дитячі іграшки, годинники, комп’ютерна техніка та всілякі електронні ґаджети, включаючи планшети і смартфони.

Далі вам потрібно торгова площадка, в якості якої цілком може виступити дошка оголошень. Знаходьте сайт, який здійснює функції безкоштовної дошки оголошень в регіоні, де ви плануєте здійснювати продажу, і ставите на свою торгову площадку обрані товари. Їх вартість і зовнішній вигляд можете взяти з сайтів, що продають аналогічний товар.

Після цього чекаєте першого покупця. Якщо хтось зацікавився вашим товаром, то купуєте товар в будь-якому магазині і відправляєте покупцеві. Бажано, щоб він оплатив покупку наперед. Поки ціна, за якою ви продаєте і купуєте, може не сильно відрізнятися. Виконайте цю операцію кілька разів. Якщо система запрацювала, і ваш товар стабільно користується попитом, далі варто переходити до пошуку постачальників. Оптова ціна буде нижчою, ніж ціна одиничного товару. Можна спочатку придбати невелику партію товару, який вже користувався попитом у ваших покупців, а розміщувати його на різних дошках оголошень і продавати в інше місто або навіть регіон.

Таким чином, навіть не маючи стартового капіталу і не роблячи великих капіталовкладень можна розвинути свій бізнес в інтернеті, використовуючи величезний потенціал, яким володіє інтернет-торгівля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button