Різне

9 червня – Міжнародний день друзів

Щороку 9 червня відзначається неофіційний Міжнародний день друзів. Сама традиція відзначати День друзів зародилася в США в 1935 році – тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним Днем Дружби і з тих пір він відзначається щорічно, проте неофіційний міжнародний День друзів святкують і сьогодні, 9 червня. І найцікавіше

З роками свято отримало величезну популярність, і сьогодні його святкують у багатьох країнах. У цей день необхідно проводити час зі своїми друзями, висловлювати їм свою любов і повагу.

У День друзів можна обмінюватися подарунками, квітами, листівками, особлива традиція цього дня – дарувати один одному пов’язки на руку. Групи дружби дуже популярні в Індії та Непалі. Крім того, з появою соціальних мереж День дружби став масштабним святом, яке відзначають в режимі онлайн.

У 1997 році Організація Об’єднаних Націй затвердила Вінні Фу на посаду посла Дружби в світі.

Друг – це одна душа, яка живе в двох тілах, – сказав Аристотель. Всі народи в усі часи шанували дружбу найбільшою соціальною і етичною цінністю. Але, як правило, «справжня дружба» незмінно вважалася вкрай рідкісною, а розквіт її відносили до минулого, представляючи дружбу як ідеал, перекинутий в минуле.

Природно, що народна творчість наших далеких предків залишило чимало прислів’їв, приказок та афоризмів про друзів. Пам’ятаєте? Старий друг краще нових двох. Три друга: батько, та мати, та вірна дружина. Друзям і в одній могилі не тісно. Не тримай сто рублів, тримай сто друзів.

Як зауважив Артур Шопенгауер: «Справжня дружба – одна з тих речей, про які, як про гігантських морських змій, невідомо, чи є вони вигаданими або десь існують».

Але ми сподіваємося, що у вашому житті є хоча б одна людина, яку ви захочете від щирого серця привітати з цим святом. Адже Міжнародний день друзів (International Friends Day), що відзначається сьогодні, заснований саме для того, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, ми нагадали своїм друзям про те, як вони важливі для нас, щоб порадували їх.

Можливо, це свято для когось стане відмінним приводом до того, щоб знову, через якийсь час, подзвонити або написати старим-добрим друзям, а потім зібратися галасливою дружною компанією і поділитися хорошими новинами і приємними спогадами.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button